Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Shtupë Flat&Flexible Rovus

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-60%

Shtupa Flat&Flexible është e para e llojit të vet në treg! Shumë e hollë, me leckë mikrofibre në të dy anët e kokës dhe dorezë fleksibile, kjo shtupë ju mundëson t’i pastroni edhe pjesët më të vështira për t’u arritur. S’ka më kënde të papastra apo përkulje të mundimshme – pastroni shpejt dhe lehtë kudo.

Shtupë Flat&Flexible Rovus

Çmimi i rregullt: 19,90 €


Çmimi special: 7,90 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Shtupa Flat&Flexible është e para e llojit të vet në treg! Shumë e hollë, me leckë mikrofibre në të dy anët e kokës dhe dorezë fleksibile, kjo shtupë ju mundëson t’i pastroni edhe pjesët më të vështira për t’u arritur. S’ka më kënde të papastra apo përkulje të mundimshme – pastroni shpejt dhe lehtë kudo.

Më shumë
Përshkrimi

Pastroni edhe aty ku nuk arrijnë shtupat e tjera

Gamës së produkteve Rovus i është shtuar edhe shtupa risi – Flat&Flexible! Është shumëfunksionale, kombinon efektet e një shtupe dhe fshese. Falë dizajnit inovativ, kjo shtupë ua bën edhe më të lehtë pastrimin e shtëpisë. Ka kokë shumë të hollë dhe dorezë të përkulshme dhe të zgjatueshme (deri në 35cm), andaj ju mund t’i arrini papastërtitë edhe në vendet ku shtupat e tjera nuk munden.

Shtupë Flat&Flexible
 • Shtupë Flat&Flexible

  Pastroni pluhurat

 • Shtupë Flat&Flexible

  Pastroni pluhurat

 • Shtupë Flat&Flexible

  Largoni qimet e kafshëve nga divani

 • Shtupë Flat&Flexible

  Pastroni zonat më të vështira për t’u arritur

 • Shtupë Flat&Flexible

  Mblidhni njollat e lëngshme

Mikrofibra që e tërheqin papastërtinë si magnet

Mikrofibrat në shtupën Flat&Flexible shpejt i absorbojnë njollat e lëngshme, mbledhin pluhurin, qimet e kafshëve dhe papastërtitë e tjera me një fshirje. Është e sigurtë për t’u përdorur në të gjitha dyshemetë, madje edhe sipërfaqe të tjera sikurse tekstilet, tepihu dhe divani. Lëvizet dhe pastrohet lehtë, ju kursen kohë dhe para. Ka kokë të dyfishtë – përdoreni anën ngjyrë hiri për të mbledhur pluhurin apo qimet e kafshëve, ose anën me ngjyrë të gjelbërt për të fshirë si shtupë apo për t’i mbledhur njollat e lëngshme.

Shtupë Flat&Flexible
 • Shtupë Flat&Flexible

  E përshtatshme

  Kjo shtupë fleksibile ju ndihmon t’i pastroni edhe vendet më të vështira për t’u arritur.

 • Shtupë Flat&Flexible

  Efikase

  Nuk ka papastërti që i shpëton kësaj shtupe. Pluhuri, qimet e kafshëve, njollat e lëngshme janë histori.

 • Shtupë Flat&Flexible

  Eco-miqësore

  Pasi t’i keni përdorur leckat, mund t’i lani në rrobalarëse dhe t’i përdorni përsëri e përsëri.

 • Shtupë Flat&Flexible

  E gjithanshme

  Me dorezë që mund të zgjatet deri në 35cm, mund t’i arrini edhe zonat më të larta.

Shtupë risi në treg

Me dorezë të zgjatueshme deri në 35cm, kjo shtupë ju mundëson t’i arrini dhe pastroni edhe zonat më të vështira për t’u arritur. Më s’keni nevojë të uleni në gjunj për të pastruar, dhe kështu e parandaloni dhimbjen në shpinë. Koka unike e sheshtë e shtupës është dizajnuar për të pastruar pothuajse në çdo lloj sipërfaqe në shtëpi. Thjeshtë rrëshqiteni shtupën nën divan, frigorifer ose furrë, dhe pastroni aty ku shtupat e tjera nuk munden. Ju mund ta përdorni edhe për t’i pastruar dollapët në kuzhinë ose dhomë, pa pasur nevojë të hipni në shkallë.

Shtupë Flat&Flexible
 • Shtupë Flat&Flexible

  Ju kursen kohë dhe mund

  Kjo shtupë përdoret shumë lehtë, madje edhe në zonat më të vështira për t’u arritur. S’keni më nevojë të përkuleni apo të përdorni shkallë.

 • Shtupë Flat&Flexible

  Pastroni pluhurin, qimet e kafshëve dhe njollat e lëngshme

  Nuk ka rrëmujë që nuk mund t’i bëjë ballë kjo shtupë me kokë të dyfishtë, e cila mund të përdoret për pastrim të thatë, por edhe për njollat e lëngshme.

 • Shtupë Flat&Flexible

  E lehtë

  Pesha e lehtë e kësaj shtupe do ta lehtësojë edhe më tej procesin e pastrimit në shtëpinë tuaj.

Informata shtesë

Paketimi përmban:

 • 1 Shtupë Flat&Flexible
 • 1 leckë të gjelbër
 • 1 leckë hiri
RShtupë Flat&Flexible

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online