Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Lecka për Shtupë Flat&Flexible Rovus

Photo
Video

Shtupa Flat&Flexible është e hollë, me leckë mikrofibre në të dy anët e kokës dhe dorezë fleksibile, dhe ju mundëson t’i pastroni edhe pjesët më të vështira për t’u arritur. Shtoni më shumë funskionalitet shtupës, me setin prej 2 leckash mikrofibra ultrafine të karbonit dhe një leckë me fibra me densitet të lartë. Leckat mund të lahen, pra janë të ripërdorshme.

Lecka për Shtupë Flat&Flexible Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Informata shtesë
Më shumë

Shtupa Flat&Flexible është e hollë, me leckë mikrofibre në të dy anët e kokës dhe dorezë fleksibile, dhe ju mundëson t’i pastroni edhe pjesët më të vështira për t’u arritur. Shtoni më shumë funskionalitet shtupës, me setin prej 2 leckash mikrofibra ultrafine të karbonit dhe një leckë me fibra me densitet të lartë. Leckat mund të lahen, pra janë të ripërdorshme.

Më shumë
Përshkrimi

Tri lecka shtesë, për më shumë pastërti në shtëpinë tuaj

Kurseni kohën dhe pastroni më shpejt me setin shtesë të këtyre 3 leckave, të dizajnuara posaçërisht për kokën e sheshtë të shtupës Flat&Flexible.

  • 2 lecka mikrofibra ultrafine të karbonit të cilat e tërheqin papastërtinë si magnet, i absorbojnë shpejt njollat e lëngshme dhe mbledhin pluhurin me një fshirje të thjeshtë në sipërfaqe.
  • 1 leckë me fibra me densitet të lartë e cila është ideale për t'i hequr qimet e kafshëve nga dyshemeja, mobiljet dhe sipërfaqet e tjera.
Lecka për Shtupë Flat&Flexible

Të ripërdorshme

Këto lecka mund të lahen, pra janë të ripërdorshme. Jo vetëm që kurseni para, por edhe e mbroni ambientin. Pasi të keni pastruar, i hiqni nga Shtupa Flat&Flexible, i lani në lavatriçe dhe më pas mund t’i përdorni përsëri e përsëri.

Lecka për Shtupë Flat&Flexible
Informata shtesë

Seti përmban:

  • 2 lecka mikrofibre ultrafine 
  • 1 leckë me fibra me densitet të lartë
Lecka për Shtupë Flat&Flexible

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi