Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MBUSHI BATERITË | Deri -70%

MBUSHI BATERITË | Deri -70% - Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

 
[banner_timer]
 

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE - Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

 
[banner_timer]
 

Freskues pa kabllo Rovus

Photo
Video

Nxehtësia e verës më nuk do të jetë problem për ju, falë këtij freskuesi të mrekullueshëm. I personalizueshëm për nevojat tuaja, mund të përdoret deri në 10 orë pa kabllo. Freskoni ajrin kudo që ju duhet, sepse këtë freskues të palosshëm mund ta merrni me vete. I përsosur për shtëpi, zyre, kopsht, kamping dhe udhëtime të ndryshme. Ka një dizajn të bukur dhe është në dispozicion në 3 ngjyra tërheqëse.

Freskues pa kabllo Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Nxehtësia e verës më nuk do të jetë problem për ju, falë këtij freskuesi të mrekullueshëm. I personalizueshëm për nevojat tuaja, mund të përdoret deri në 10 orë pa kabllo. Freskoni ajrin kudo që ju duhet, sepse këtë freskues të palosshëm mund ta merrni me vete. I përsosur për shtëpi, zyre, kopsht, kamping dhe udhëtime të ndryshme. Ka një dizajn të bukur dhe është në dispozicion në 3 ngjyra tërheqëse.

Më shumë
Përshkrimi

Pajisje praktike dhe elegante

Të gjithë i duam muajt e ngrohtë, por nganjëherë nxehtësia e tepërt është e padurueshme. Por tash mund ta mbani freskët ambientin kudo që shkoni, me këtë freskues që funksionon deri në 10 orë pa e kyçur në energji elektrike (me një mbushje). Për më tepër, ju mund të zgjedhni mes 3 ngjyrave tërheqëse: e bardhë, e zezë ose rozë.

Ventilator pa kabllo

Shijoni fllad freskues kudo

Dizajni pa kabllo, i palosshëm dhe teleskopik i këtij freskuesi inovativ, ju mundëson që lehtësisht ta merrni me vete kudo që keni nevojë për fllad.

 • Ventilator pa kabllo

  Vendoseni në tavolinën e punës, në dhomën e gjumit apo kuzhinë, për një flladitës të kyçur në prizë.

 • Ventilator pa kabllo

  Përdoreni pa kabllo jashtë në piknik, kopsht apo kur rreziteni dhe shijoni motin e ngrohtë pa u djersitur.

 • Ventilator pa kabllo

  Mbajeni një në veturë dhe shijonin flladin e freskët në plazh, kamping, peshkim apo udhëtime tjera.

I palosshëm, mund ta merrni me vete kudo

Ky ventilator ka dizajn teleskopik, që nënkupton se ju mund ta përdorni në lartësi të ndryshme, varësisht prej nevojës (nga 36cm, mund ta zgjasni deri në 1m). Kur nuk është në përdorim, mund ta palosni deri në lartësi 9.3cm dhe ta ruani apo ta merrni lehtësisht me vete.

Ventilator pa kabllo

Siguri dhe fuqi

Freskuesi ka 3 flatra të cilat japin një efekt të fortë flladitës me zhurmë minimale, plus 3 nivele të shpejtësisë për ta kontrolluar temperaturën. Koka e tij mund të anohet deri në 180° për ta drejtuar flladin aty ku doni ju. Flatrat janë të rrethuara me një mburojë për të mundësuar siguri të plotë dhe për të shmagur rrezikun e mundshëm për fëmijë apo kafshë. Mburoja po ashtu mund të hiqet lehtësisht kur ju duhet ta pastroni.

Ventilator pa kabllo

Mjaftueshëm fuqi për një ditë të plotë pune

Bateria e fuqishme e integruar 3600 mAh li-ion mund të rimbushet duke përdorur një kabllo të zakonshme USB dhe zgjatë deri në 10 orë (me një mbushje). Pra, me një mbushje ju ofron fllad të këndshëm për më shumë se një ditë pune në zyrë, një natë të rehatshme për fjetje apo një ditë ditë relaksuese duke shikuar TV ose lexuar libra.

Ventilator pa kabllo
 • 1
  Ventilator pa kabllo

  Mbusheni përmes kabllos USB.

 • 2
  Ventilator pa kabllo

  Caktoni shpejtësinë sipas dëshirës.

 • 3
  Ventilator pa kabllo

  Aktivizojeni dhe shijoni flladin e freskët.

Informata shtesë

Në paketim përfshihen:

 • 1 Ventilator pa kabllo
 • 1 manual përdorimi
Ventilator pa kabllo

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Egzon

www.topshop-ks.com

5
Përshëndetje um ka ardh ky produkt shum i mir ish,i përshtatshum shum se ku të duash mundesh me lon,ju faleminderit prej juve pun të mbarë.

1 Produkte

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.