Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Lecka pastrimi Bluepower Rovus

Photo
Video

Seti i leckave Rovus Bluepower përfshin 4 copë, është i përberë prej materialit me kualitet të lartë prej mikrofibrave super-absorbuese që mbledhin papastërtinë, ndotjet dhe copëzat tjera të vogla pa lenë ndonjë mbetje prapa.

 • Përthithës  i lagështisë
 • Material me mikrofibra
 • Pastroni pa kimikate
 • Shumë rezistente 
Lecka pastrimi Bluepower Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

Seti i leckave Rovus Bluepower përfshin 4 copë, është i përberë prej materialit me kualitet të lartë prej mikrofibrave super-absorbuese që mbledhin papastërtinë, ndotjet dhe copëzat tjera të vogla pa lenë ndonjë mbetje prapa.

 • Përthithës  i lagështisë
 • Material me mikrofibra
 • Pastroni pa kimikate
 • Shumë rezistente 
Më shumë
Detajet e Produktit

Pa kemikale dhe anti-alergjike

Pastrojnë shumë lloje të sipërfaqeve me butësi, leckat janë me mikrofibra  që absorbojnë të gjitha papastërtitë pa përdorur ndonjë kemikal. Thjesht, përdorni ujë të ngrohtë dhe setin leckave për pastrim Rovus Bluepower.

Lecka të ndryshme për sipërfaqe të ndryshme

Seti i leckave Rovus Bluepower përmban 4 lecka të ndryshme në 4 ngjyra të ndryshme që pastrohen në makinëlarëse dhe janë të ri-përdorshme:

 • lecka e kuzhinës,
 • lecka e banjos,
 • dhomës së ndejes dhe
 • leckës për të gjitha qëllimet.

Leckat me mikrofibra përdoren për pastrimin e sipërfaqeve adekuate

 • Lecka e kuzhinës pastron dollapat, raftet, të gjitha pajisjet e ambientit të kuzhinës.
 • Lecka e banjos përmban dy materiale të ndryshme me pjesët për pastrimin e copëzave të kalciumit të krijuara nga uji,
  për heqjen e mykut apo papastërtive të tubave
 • Lecka e lodhës së ndejes pastron raftet, televizionin, mobilet e drurit, biblotekën etj.
 • Për pastrim të përditshëm, lecka për të gjitha qëllimet siguron rezultate të shkëlqyeshme.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star