Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Fshesë pa kabllo Bluepower Rovus

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-60%

Me fshesën pa kabllo Rovus Bluepower pastrimi nuk ka qenë kurrë më i lehtë. Shpejtë dhe lehtë fshesa do të pastroj papastërtinë edhe në vendet që janë vështirë për t'u arritur. Përveç që është e lehtë, ajo nuk ka pjesë të mundimshme për të bartur dhe është tërësisht pa kabllo!

Fshesë pa kabllo Bluepower Rovus

Çmimi i regullt: 49,90 €


Çmimi Special: 19,96 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

Me fshesën pa kabllo Rovus Bluepower pastrimi nuk ka qenë kurrë më i lehtë. Shpejtë dhe lehtë fshesa do të pastroj papastërtinë edhe në vendet që janë vështirë për t'u arritur. Përveç që është e lehtë, ajo nuk ka pjesë të mundimshme për të bartur dhe është tërësisht pa kabllo!

Më shumë
Detajet e Produktit

Zgjidhje e shpejtë dhe e lehtë

Fshesa Rovus BluePower ofron një performancë të përkryer pa zhurmë, që nuk shqetëson pjesën tjetër të familjes. Rezervuari i pluhurit zbrazet lehtë, pa pasur nevoj t'i ndotni duart tuaja. Furçat rrotulluese sigurojnë një performancë me rezultate të shkëlqyera që ju lejon të manovoni me lehtësi rreth mobiljeve dhe objekteve të tjera.  

 • Pajisje praktike, e lehtë 
 • Furçat rrotulluese arrijnë edhe pjesët më të ngjushta
 • Dorëza që zgjatet ju mundëson të zgjidhni gjatësinë optimale që ju nevojitet
Rovus Bluepower

Dizajn praktik, që arrin edhe sipërfaqet e paarritshme

Dizajni i saj siguron rrëshqitje të lehtë në dysheme dhe qilima, ndërsa profili i tij i ulët ju lejon të lehtë të pastroni nën divan, krevate dhe mobilje të tjera. Dorëza e zgjatshme ju mundëson të zgjidhni gjatësinë optimale për të kryer të gjitha detyrat e pastrimit.

Montohet lehtë

 • Rovus Bluepower

  Pjesët e fshesës dhe largimi i pluhurit nga rezervuari 

 • Rovus Bluepower

  Përdoret kudo falë dorëzës që zgjatet

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star