Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dormeo White Sales

Dormeo White Sales - Zbritje deri në 60%

Nxito dhe përfito i pari nga OFERTAT MË TË MIRA!

deri -60%
 
[banner_timer]
 

4 leckat BLUEPOWER për pastrim Rovus

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Seti i leckave Rovus Bluepower per pastrim përbehen prej materialeve të mikrofibrave me cilësi të lartë. 

 • Janë shumë absorbuese
 • Largojnë papastërtitë, grimcat dhe pluhurat e tjera
 • Këto lecka nuk kërkojnë kemikate të dëmshme gjatë pastrimit
 • Ideale për personat që vuajnë nga alergjitë 
4 leckat BLUEPOWER për pastrim Rovus
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Seti i leckave Rovus Bluepower per pastrim përbehen prej materialeve të mikrofibrave me cilësi të lartë. 

 • Janë shumë absorbuese
 • Largojnë papastërtitë, grimcat dhe pluhurat e tjera
 • Këto lecka nuk kërkojnë kemikate të dëmshme gjatë pastrimit
 • Ideale për personat që vuajnë nga alergjitë 
Më shumë
Përshkrimi

     

Mikrofibrat e pastrimit të këtyre leckave ju mundësojnë të pastroni pothuajse gjithçka duke perdorur vetëm pëlhurën dhe ujin e ngrohtë. Ato eliminojnë nevojën për të mbajtur rreth pastrues me kimikate të ndryshme.
Seti përbëhet nga 4 lloj leckash të ndryshme në 4 ngjyra të ndryshme që mund të lahen në makinë. Është gjithashtu një zgjidhje e shkëlqyer e kursimit të parave pasi që leckat e letrës apo pëlhurat e tjera të pastrimit të disponueshme nuk janë më të nevojshme.
Për një jetesë të shëndetshme dhe sjellje miqësore ndaj mjedisit, ky është produkti i duhur për ju.

                  Udhëzimi:

  • Lani para përdorimit të parë.
  • Lani me ngjyra të ngjashme.
  • Mos perdorni zbutës ose zbardhues.
  • Mos bëni presion me to mbi sipërfaqet e ndjeshme, nëse e përdorni në sipërfaqe të pikturuar me presion shumë të madh mund të gërvishtni sipërfaqet. Nëse nuk jeni i sigurt provoni një zonë të vogël përpara se të vazhdoni.

   Avantazhet:
  • Super absorbues
  • Jashtëzakonisht te qëndrueshme
  • Pastrojnë pa kemikale
  • Lexoni etiketat varëse në leckë përreth mirëmbajtjesRovus Bluepower leckat për pastrim me materialin absorbues mund të pastrojnë nje kategori te gjerë siperfaqesh.
Përdor leckën e dritareve të pastroni dritaret, pasqyret, kabinat e tushit dhe siperfaqet e tjera rezistente ndaj ujit.
Me lecken kunder papastertive, pastro te gjitha papastertitë e mbledhura në siperfaqe.
Perfundimisht përdor lecken për lustrim për një shkëlqim perfundimtar.


Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!