Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dormeo White Sales

Dormeo White Sales - Zbritje deri në 60%

Nxito dhe përfito i pari nga OFERTAT MË TË MIRA!

deri -60%
 
[banner_timer]
 

Pastruesi i xhamave 2në1 Bluepower

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-40%

Pastruesi i dritareve / xhamave Rovus Bluepower 2në1 është ideal për të arritur shkëlqimin në dritaret, xhamat, pasqyret, dyert e dushit apo pllakat tuaja.

 • 2në1: pastrues dritaresh & gërryerje
 • Absorbim & mikrofibra që pastrohen
 • 4 mënyra pastrimi
 • Thanë lehtësisht pa lenë shenja
 • Ju mundëson të pastroni dritaret edhe në hapësira të larta
Pastruesi i xhamave 2në1 Bluepower

Çmimi i rregullt: 9,90 €


Çmimi special: 5,90 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Pastruesi i dritareve / xhamave Rovus Bluepower 2në1 është ideal për të arritur shkëlqimin në dritaret, xhamat, pasqyret, dyert e dushit apo pllakat tuaja.

 • 2në1: pastrues dritaresh & gërryerje
 • Absorbim & mikrofibra që pastrohen
 • 4 mënyra pastrimi
 • Thanë lehtësisht pa lenë shenja
 • Ju mundëson të pastroni dritaret edhe në hapësira të larta
Më shumë
Përshkrimi

Ideale për përdorim të përditshëm

Mikrofibrat e kualitetit të lartë janë të ndashme, mund të lahen dhe janë shumë absorbuese. Dorëza ofron një kapje të rehatshme dhe është e duhura për pastrim të shpejtë dhe përdorim të përditshëm derisa pajisja e gjerë e dritares ju lejon ta përdorni edhe tek hapësirat e larta.

4 mënyra pastrimi

Ky pastrues dritaresh është i lehtë dhe efikas dhe ofron 4 mënyra të ndryshme të përdorimit, përmirëson rezultatet përfundimtare të pastrimit pa pasur nevoj të përdorni detergjent.

Arrini edhe hapësirat më të larta

Largoni njollat e prekjes, ose njollat e hundës së qenit në dritaret dhe xhamat tuaja me pajisjen për pastrimin e xhamave Rovus Bluepower 2në1 në çdo lartësi hapësire. Produkti mund të jetë i bashkangjitur në shtyllën e shtrirë duke ju mundësuar që të keni çasje edhe tek hapësirat ​​e larta.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!