Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dita e Ekuinoksit vjen me ofertë speciale:

Dita e Ekuinoksit vjen me ofertë speciale: PËRFITONI 10% EXTRA ZBRITJE NË SHPORTËN E BLERJES.

PËRFITONI 10% EXTRA ZBRITJE NË SHPORTËN E BLERJES.

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Filterat e pastruesin e ajrit Astrea Rovus

Photo
Video

Mbani pastruesin e ajrit Rovus Astrea funksional me një filtër zëvendësimi që është krijuar posaçërisht për t'u përdorur me këtë pajisje. Çdo filter është një sistem pastrimi me tre faza që përfshin një filtër të certifikuar HEPA H11 me një shtresë antibakteriale Nano argjendi, që është në gjendje të heqë grimcat e ajrit në 0,3 mikron - madhësia e alergeneve më të zakonshëm të ajrit, baktereve dhe viruseve.

Filterat e pastruesin e ajrit Astrea Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Mbani pastruesin e ajrit Rovus Astrea funksional me një filtër zëvendësimi që është krijuar posaçërisht për t'u përdorur me këtë pajisje. Çdo filter është një sistem pastrimi me tre faza që përfshin një filtër të certifikuar HEPA H11 me një shtresë antibakteriale Nano argjendi, që është në gjendje të heqë grimcat e ajrit në 0,3 mikron - madhësia e alergeneve më të zakonshëm të ajrit, baktereve dhe viruseve.

Më shumë
Përshkrimi

Një filtër i ri siguron që ju të merrni frymë me ajër të pastër

Pastruesi i ajrit Rovus Astrea do të mbajë ajrin në shtëpinë tuaj ose në zyrën tuaj të pastër, duke hequr pluhurin, marimangat, alergjenet dhe komponimet organike të ndryshme që shkaktojnë acarime dhe probleme të frymëmarrjes. Nëse përdoret si duhet, do të qëndroj për vite të tëra, por për të siguruar që sistemi juaj funksionon me efikasitet, është e rëndësishme të ndryshoni filtrin me tre faza kur të jetë e nevojshme dhe të përdorni filtrin optimal kur e bëni këtë.

Projektuar për ju

Filtrat e pastruesit të ajrit Rovus Astrea janë krijuar posaçërisht për t’iu përshtatur pastruesit të ajrit Rovus Astrea, dhe kështu garantohen që të dy përshtaten dhe punojnë më mirë duke zgjatur jetën e tyre dhe duke zvogëluar kostot e zëvendësimit. Këto filtra me 3 faza fillojnë me një shtresë që lahet dhe që bllokon pluhurin e dukshëm, qimet etj. Në fazën e dytë, një filtër i certifikuar HEPA H11 eleminon grimcat ajrore ( 0,3 mikron) me 99,97% efektivitet, duke kapur bakteret, polenin dhe tymin. Ajri i pastruar më pas kalon përmes një filtri të aktivizuar të karbonit për të hequr erërat shtëpiake, duke siguruar që gjithmonë të merrni ajrin më të freskët dhe më të pastër.

Filtrat e pastrimit të ajrit Rovus Astrea janë një aksesor thelbësor për pastruesin e ajrit Rovus Astrea që do të sigurojë që ju dhe familja juaj të mund të merrni ajrin më i mirë i mundshëm për vitet në vazhdim.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.