Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Flladitës personal Rovus

Photo
Video
-75%

Freskuesi personal Rovus është shumë i thjeshtë për tu përdorur dhe ju do të keni ajër të pastër e të freskët në dhomën tuaj apo hapësirën kudo që dëshironi.

 • Praktik, nuk zë shumë hapësirë
 • Mund të përdoret në çdo moment dhe kudo 
 • Me tre nivele të ndryshme shpejtësie
 • Me një mbushje të depozitës së ujit punon deri në 8 orë
Shopping Days - Çmimi më i lirë veror
Oferta vlen vetëm edhe
Flladitës personal Rovus

Çmimi i regullt: 39,90 €


Çmimi Special: 9,98 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Freskuesi personal Rovus është shumë i thjeshtë për tu përdorur dhe ju do të keni ajër të pastër e të freskët në dhomën tuaj apo hapësirën kudo që dëshironi.

 • Praktik, nuk zë shumë hapësirë
 • Mund të përdoret në çdo moment dhe kudo 
 • Me tre nivele të ndryshme shpejtësie
 • Me një mbushje të depozitës së ujit punon deri në 8 orë
Më shumë
Përshkrimi

Shijo ajrin e freskët & pastër, kudo!

Freskuesi personal Rovus është një paisje portative e cila freskon, pastron, filtron dhe i shton lagështinë ajrit përreth jush. Kudo që ju dëshironi ajër të freskët, në kuzhinë apo nëse jeni duke parë TV, me freskuesin personal ju mund të krijoni një ambient personal të freskët.

Thjeshtë shtoni ujë, shtypni butonin, relaksohuni dhe shijoni freskinë.

Sekreti i kësaj teknologjie përdor një filtër i cili ajrin e ngrohtë, e transformon në ajër të freskët.

Sistemet e tjera të ajrit të kondicionuar punojnë dhe harxhojnë shumë energji për të ftohur të gjithë shtëpinë apo ndërtesën, gjë që kushton. Për më tepër kondicioneret zënë shumë hapësirë, ndersa freskuesi personal Rovus është kompakt dhe shumë i lehtë në peshë, kështu ju do të keni ajër të pastër e të freskët në çdo kohë dhe kudo.

Freskuesi personal freskon ajrin përreth jush, kur ju duhet më shumë, kompakte dhe e lehtë në peshë, kosumon shumë pak energji.

Ka tre nivele të ndryshme shpejtësie. Me një mbushje të ujit mund të punoj deri në 8 orë.

Pastrues ajri & rregullues i lagështisë

Sistemi hydro-chill i freskuesit personal Rovus ka një filter freskues që rregullon lagështinë dhe pastron ajrin, duke e berë më të mirë për ty dhe familjen tënde. Ka një dizajn për të ju përshtatur tavolinës tënde dhe cilësdo hapësirë që ju vendosni ta shfrytëzoni.

Dritë ambienti

Drita është e integruar në produkt gjë që e benë freskuesin Rovus një dekorim të bukur interieri.

Ju madje mund te vendosni në mes variacioneve të ndryshme:

 • 1 ngjyrë
 • Ndryshim i disa ngjyrave
 • Pa ngjyra

Është ideale për dhomat e fjetjes sepse përmban një shkëlqim të butë, relaksues, të qetë që e benë të mrekullueshëm për dhomën e femijeve, sepse ju jep atyre sasinë e dritës që nuk do të ju pengoj gjatë gjumit, për më shumë do të ju ofroj rehati dhe freski.

Specifikat Teknike
Add Info 17 x 17 x 17 cm
Fuqia 350 W

Vlerësimet e Konsumatorëve 6 Vlerësim(e)

4,85

6 vlerësime

6 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

M2

www.topshop.sk

14/05/2018

M2
Dobry den
Prosim kolko m2 to ochladi?
odpoveď :
Dobrý deň, metrický údaj V8m nedokážeme povedať, jedná sa skôr o pocit chladu v blízkosti ochladzovača do niekoľko metrov.
Topshop

petipeti123

www.topshop.bg

13/05/2018

той е много практичен
Охлажда много добре

parametre

www.topshop.sk

11/05/2018

parametre
čo tak napísať presné parametre ?
odpoveď :
Dobrý deň, parametre sú uvedené v záložke technické informácie :) Doplňujúce informácie 17 x 17 x 17 cm
Topshop

Majda

www.topshop.cz

05/05/2018

Přenosný ochlazovač vzduchu Rovus
Malý a skladný ideální na dovolenou chladí celkem dobře,musí být stále v zásuvce žádné nabíjení.Nádržka na vodu je zcela uzavřena tak nevím jak se voda odpařuje.

Janika

www.topshop.cz

04/05/2018

Přenosný ochlazovač vzduchu Rovus
Zatím to vypadá slibně uvidíme až budou nesnesitelná vedra situovaný byt na jižní straně .

thean

www.topshop.cz

03/05/2018

Přenosný ochlazovač vzduchu Rovus
Super věcička za pár korun a nahradí drahé přístroje.

6 Produkte