Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Lagështues ajri Ambient Rovus

Photo
Video

Lagështuesi Ambient përdorë një atomizues ultrasonic për të prodhuar një mjegull të freskët dhe për të krijuar ajër më të lagësht. Në këtë mënyrë, krijon një ambient më relaksues, duke zvogëluar irritimin e lëkurës dhe kollitjen. Ka rezevuar uji 1000ml dhe mbushet me lidhje USB, pra mund ta përdorni kudo. Dizajni minimalist me drita LED e bën edhe një aksesor tërheqës për çdo dhomë.

Momente magjike me oferta festive!
Lagështues ajri Ambient Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 8-22 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Lagështuesi Ambient përdorë një atomizues ultrasonic për të prodhuar një mjegull të freskët dhe për të krijuar ajër më të lagësht. Në këtë mënyrë, krijon një ambient më relaksues, duke zvogëluar irritimin e lëkurës dhe kollitjen. Ka rezevuar uji 1000ml dhe mbushet me lidhje USB, pra mund ta përdorni kudo. Dizajni minimalist me drita LED e bën edhe një aksesor tërheqës për çdo dhomë.

Më shumë
Përshkrimi

Harroni thatësinë dhe irritimin, frymoni me lehtësi

Lagështuesi i ajrit Ambient i shton lagështi ajrit përreth për ta parandaluar thatësinë, e cila mund t’i irritojë dhe plakë lëkurën, mushkëritë, hundën, fytin dhe buzët. Është kompakt, elegant dhe përdoret lehtë. Kjo pajise do t’i bëjë më të rehatshme ditët dhe netët e thata.

Lagështues ajri Ambient

Një mjegull ultra e hollë për nivelin e duhur të lagështisë

Në zemër të kësaj pajisjeje ndodhet një atomizues ultrasonic i cili krijon një mjegull të freskët ultra të hollë, e cila ju ndihmon të frymoni më lirshëm. Falë dizajnit të mençur me të cilin është ndërtuar pajisja, mjegulla shpërndahet shpejt dhe në mënyrë të barabartë në dhomë, pa e lagur vendin në të cilin është e vendosur pajisja.

Lagështues ajri Ambient
 • Lagështues ajri Ambient

  Mjegull e hollë

  Mjegulla super e hollë e lagështon ambientin e brendshëm.

 • Lagështues ajri Ambient

  Rezervuar uji 1000ml

  Për lagështim të ajrit për orë të tëra me një mbushje.

 • Lagështues ajri Ambient

  Drita LED

  Caktoni një ngjyrë ose disa ngjyra që ndërrohen vazhdimisht.

Shijoni ajrin e freskët për një kohë më të gjatë

Lagështuesi ka një rezervuar uji me kapacitet 1000ml, i cili lagështon ajrin deri në 20 orë me një mbushje. Më nuk do të zgjoheni me kollë të thatë apo lëkurë të dehidratuar, por vetëm me ajër të freskët. Përdorimi i mjegullës së freskët, pa ngrohje, e bën ideale këtë pajisje edhe për dhomat e fëmijëve.

Lagështues ajri Ambient

Një dizajn tërheqës, ditën dhe natën

Me një dizajn minimalist, ky lagështues duket bukur në çdo kënd apo tavolinë, edhe kur nuk është i ndezur. Aktivizojeni dritën LED me një ngjyrë ose 7 ngjyra që ndërrohen vazhdimisht dhe shtoni më shumë dekor në shtëpinë tuaj, edhe gjatë kohës kur pajisja nuk e lagështon ajrin.

Lagështues ajri Ambient

Përdoret lehtë, mbushet përmes USB

Përdoreni në shtëpi, zyre apo dhomën e lojërave – thjesht shtypni butonin dhe shijoni ajrin e freskët. Mbusheni duke e lidhur me një lidhje të zakonshme USB, me një prizë elektrike, mbushës power bank apo llaptop. Në këtë mënyrë do ta keni gati për ta përdorur kudo.

 • 1
  Lagështues ajri Ambient

  Hiqeni pjesën e sipërme

 • 2
  Lagështues ajri Ambient

  Mbusheni me ujë

 • 3
  Lagështues ajri Ambient

  Lidheni me kabllo USB

 • 4
  Lagështues ajri Ambient

  Aktivizojeni dhe shijoni ajër të freskët

Paketimi përmban:

 • 1 pajisje kryesore
 • 1 mbushës USB
 • 1 manual përdorimi
Lagështues ajri Ambient

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi