Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Aroma Esenciale Rovus Ambient

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Shtoni përdorimin e funksioneve të pajisjes suaj Rovus Ambient Mist duke shfrytëzuar funksionin e aromatizimit të ofruar me aromat esenciale të Rovus Ambient Essences, seti me aromat:

  • Kanellë-mollë,
  • vanilla dhe
  • eukaliptus-limon.

Përjetoni magjinë e aromaterapisë kurdo dhe kudo që ju dëshironi!

Aroma Esenciale Rovus Ambient
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Shtoni përdorimin e funksioneve të pajisjes suaj Rovus Ambient Mist duke shfrytëzuar funksionin e aromatizimit të ofruar me aromat esenciale të Rovus Ambient Essences, seti me aromat:

  • Kanellë-mollë,
  • vanilla dhe
  • eukaliptus-limon.

Përjetoni magjinë e aromaterapisë kurdo dhe kudo që ju dëshironi!

Më shumë
Detajet e Produktit

3 aroma të mrekullueshme për sesionet tuaja të aromaterapisë

Aromaterapia është përdorur me shekuj nga kultura të ndryshme me benefite të shumta për shëndetin dhe mirëqenien. Duke përdorur 3 aromat esenciale të Rovus Ambient Essences për pajisjen tuaj Rovus Ambient Mist, ju mund të përmirësoni ambientin e dhomës së ndenjës, zyrës apo cdo ambient tjetër të shtëpisë që ju kaloni kohën më të madhe tuajën.

Ndjehuni rehat dhe të relaksuar me aromën kanellë & mollë

Miksimi delikat i aromës së mollës (mendoni për aromën e sapo pjekur të ëmbëlsirës me mollë) dhe shkopinjëve të kanellës është perfekt për muajt e ftohtë të vitit, dhe krijon ndjenjën e rehatisë dhe relaksimit- sikurse kur jeni nën batanie në kolltukun tuaj të preferuar.

Ndihmoni mirëqenien tuaj me aromën e vanillës

Aromat esenciale të vanillës besohet të jenë shtytës ndihmues për shumë benefite shëndetsore me vetitë e veta antioksidante, antispazmatik dhe antidepreseant. Duke ndihmuar mirëqenien tuaj, ambientet e shtëpisë tuaja do të jenë vendi juaj i meditimit dhe reklaksimit nga rutina e lodhshme e përditshme.

Jepini energji ditëve tuaja me aromën freskuese të bimës eukaliptus

Për të ndihmuar në përmirsimin e disponimit tuaj dhe koncentrimit tuaj pas një ditë të gjatë (apo një nate të vështirrë pa gjumë) shtoni në pajisjen tuaj Rovus Ambient Mist aromën esenciale të bimës eukaliptus dhe lejoni që aroma e bimës relaksuese eukaliptus të ndikoj në qetësimin e clodhjen tuaj, duke ndihmuar në përmirësimin e energjisë suaj për të filluar apo mbaruar një ditë.com

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star