Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Aksesor: Çantë për Larës uji Rovus 360

Photo
Video
-23%

Larës uji me presion është një pajisje kompakte që ju mundëson ujë me presion të lartë kudo që ju duhet. Ky larës mund ta marrë ujin nga rubineti, kova, lumenjtë, etj., dhe me të mund ta pastroni veturën, ballkonin, oborrin, ta ujitni kopshtin dhe jo vetëm. Me këtë çantë të dizajnuar posaçrisht për të, ju mund ta mbani setin më të organizuar dhe lehtësisht ta merrni me vete kudo që ju duhet.

Aksesor: Çantë për Larës uji Rovus 360

Çmimi i rregullt: 12,90 €


Çmimi special: 9,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 2-5 ditë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Larës uji me presion është një pajisje kompakte që ju mundëson ujë me presion të lartë kudo që ju duhet. Ky larës mund ta marrë ujin nga rubineti, kova, lumenjtë, etj., dhe me të mund ta pastroni veturën, ballkonin, oborrin, ta ujitni kopshtin dhe jo vetëm. Me këtë çantë të dizajnuar posaçrisht për të, ju mund ta mbani setin më të organizuar dhe lehtësisht ta merrni me vete kudo që ju duhet.

Më shumë
Përshkrimi

The cleaning power of high-pressure water, wherever you need it

Larësi me presion është pajisje pastrimi, që mund të tërheqë ujë nga shishja, kova, lumi apo ndonjë burim tjetër uji, në shtëpi ose jashtë saj. Motori i fuqishëm shpërndan 22 bars të presionit të ujit, duke ju mundësuar t'i hiqni papastërtitë më lehtë. Për t'i ruajtur më mirë larësin dhe aksesorët përcjellës, kemi dizajnuar këtë çantë praktike.

Çantë për Larës uji Rovus 360

Organizoni dhe ruani veglat tuaja

KMbani larësin dhe veglat përcjellëse të sigurta dhe gati për përdorim në çdo kohë, me këtë çantë praktike, të dizajnuar posaçrisht për të. Është e qëndrueshme, ka dy doreza praktike dhe rripa për përdorim më të lehtë. Në të mund t'i mbani veglat më të organizuara dhe t'i merrni lehtësisht me vete nëse ju duhen jashtë shtëpisë.

Çantë për Larës uji Rovus 360

Linja Rovus 360

Linja e re Rovus 360 ofron një gamë sistemesh pastrimi të cilat përdorin të njejtën bateri ose njësi bazë, duke ju ofruar fuqinë që ju duhet. Së bashku, ofrojnë një set veglash pa kabllo, që do t'ju ndihmojnë ta mbani pastërtinë në shtëpi apo edhe jashtë saj. Kjo linjë ka pajisje të ndryshme, si kompresor të ajrit, larës me presion, fshesë dore etj.

Çantë për Larës uji Rovus 360

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online