Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Larës uji me presion Rovus 360 Rovus

Photo
Video

Ky larës uji është një pajisje kompakte e cila e tërheqë ujin nga ndonjë burim uji dhe operon pa kabllo. Përdorni ujë nga rubineti, kovat, lumenjtë dhe jo vetëm. Larësi me presion është ideal për pastrimin e veturës, ballkonit, oborrit, apoe dhe për ta ujitur kopshtin. Kjo pajisje është pjesë e linjës Rovus 360, e cila përdor të njëjtën njësi bazë për një sërë sistemesh efikase pastrimi.

Larës uji me presion Rovus 360 Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Ky larës uji është një pajisje kompakte e cila e tërheqë ujin nga ndonjë burim uji dhe operon pa kabllo. Përdorni ujë nga rubineti, kovat, lumenjtë dhe jo vetëm. Larësi me presion është ideal për pastrimin e veturës, ballkonit, oborrit, apoe dhe për ta ujitur kopshtin. Kjo pajisje është pjesë e linjës Rovus 360, e cila përdor të njëjtën njësi bazë për një sërë sistemesh efikase pastrimi.

Më shumë
Përshkrimi

Një sistem i integruar për pastrim pa kabllo

Linja e re Rovus 360 ofron një gamë sistemesh pastrimi të cilat përdorin të njejtën bateri ose njësi bazë, duke ju ofruar fuqinë që ju duhet. Së bashku, ofrojnë një set veglash pa kabllo, që do t'ju ndihmojnë ta mbani pastërtinë në shtëpi apo edhe jashtë saj.

Larës uji me presion Rovus 360

Fuqia pastruese e ujit me presion të lartë

Shtoni fuqinë e pastrimit me këtë larës pa kabllo dhe tubin 6m, i cili mund të tërheqë ujë nga shishja, kova, lumi apo ndonjë burim tjetër uji, në shtëpi ose jashtë saj. Motori i fuqishëm ka 22 bars të presionit të ujit, duke ju mundësuar t'i hiqni papastërtitë më lehtë. Në set përfshihet edhe një rezervuar shamponi, për rastet kur ju duhet pastrim më i thellë.

Larës uji me presion Rovus 360

Pastroni më lehtë dhe më shpejt

Zbuloni një mënyrë pastrimi të lehtë dhe të shpejtë, me një larës uji pa kabllo, të cilin mund ta merrni kudo që keni nevojë. Ideal për të pastruar veturat, dritaret, mobiljet e kopshtit, ballkonet, varkat, dhe jo vetëm. Po ashtu, mund ta përdorni edhe për të ujitur kopshtin. Pajisja ka një dorezë praktike, 5 kënde spërkatëse dhe grykën multi-spërkatëse. Është e përshtatshme sidomos për ata që jetojnë në banesa, sepse zakonisht nuk kanë qasje në ujë ose elektricitet jashtë ndërtesës. Me këtë pajisje, ju mund t'i lani madje edhe kafshët dhe të argëtoheni me ta.

 • Larës uji me presion Rovus 360
 • Larës uji me presion Rovus 360
 • Larës uji me presion Rovus 360
 • Larës uji me presion Rovus 360
 • Larës uji me presion Rovus 360
 • Larës uji me presion Rovus 360
 • Larës uji me presion Rovus 360
 • Larës uji me presion Rovus 360
 • Larës uji me presion Rovus 360

  Përdorim i gjithanshëm

 • Larës uji me presion Rovus 360

  Zorrë 6m

 • Larës uji me presion Rovus 360

  22 bars të presionit të ujit

 • Larës uji me presion Rovus 360

  Rezervuar për detergjent

 • Rovus 360 - Cordless Pressure Washer

  Mund të përdoret pa kabllo deri në 15 minuta

 • Larës uji me presion Rovus 360

  5 kënde spërkatëse

 • Larës uji me presion Rovus 360

  Pa kabllo

 • Larës uji me presion Rovus 360

  Lehtësisht e bartshme

Shtoni më shumë përdorime me aksesorët përkatës

Ky larës mund të kombinohet edhe me fshesën e dorës Rovus 360, pasi që përdorin të njejtën bateri dhe mbushës, apo edhe me Kompresorin e ajrit, i cili përshtatet në njësinë kryesore.

Vini re se aksesorët e Rovus Rocket Fix (pajisja elektrike për shpim, sharra, kompresori i ajrit) po ashtu funksionojnë me njësinë kryesore të larësit me presion.

Larës uji me presion Rovus 360

Funksionon me bateri që rimbushet

Sikurse të gjitha sistemet e pastrimit të linjës Rovus 360, ky larës funksionon me një bateri të fuqishme litiumi 18V 2000 mAh. Kjo bateri mundëson deri në 15 minuta fuqi pastrimi me presion të lartë dhe mund të rimbushet për 60-90 minuta. Në set përfshihet një bateri, por ju mund të blini bateri shtesë, që të vazhdoni pastrimin pa pritur derisa të rimbushet bateria.

Larës uji me presion Rovus 360

Në paketim përfshihen:

 1. Rezervuari për detergjent
 2. Gryka spërkatëse
 3. Bishti i zgjatur
 4. Lidhësi i zorrës
 5. Zorra fleksibile
 6. Bateria dhe mbushësi
 7. Njësia kryesore
1
2
3
4
5
6
7
Larës uji me presion Rovus 360

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star