Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Aksesor: Fshesë dore për Rovus 360 Rovus

Photo
Video

Fshesa e dorës është një pajisje kompakte e cila ju mundëson pastrim të fuqishëm me vakum deri në 30 minuta (me një mbushje). Me të, mund të pastroni kudo, në shtëpi apo veturë. Kjo pajisje është pjesë e linjës Rovus 360, e cila përdor të njëjtën njësi bazë për një sërë sistemesh efikase pastrimi. Në paketim përfshihet fshesa me furçë dhe grykë.

VËMENDJE: Në paketim nuk përfshihet bateria dhe mbushësi. Fshesa e dorës funksionon vetëm nëse kombinohet me setin Larës uji me presion, dhe jo ndaras. Ose, mund ta merrni setin Pajisje shumëfunksionale Rovus 360, e cila përfshin të gjithë aksesorët dhe mund të përdoret për lloje të ndryshme pastrimi dhe mirëmbajtje të shtëpisë.

Black Friday n'verë: Club5* përfitojnë të parët
Aksesor: Fshesë dore për Rovus 360 Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Fshesa e dorës është një pajisje kompakte e cila ju mundëson pastrim të fuqishëm me vakum deri në 30 minuta (me një mbushje). Me të, mund të pastroni kudo, në shtëpi apo veturë. Kjo pajisje është pjesë e linjës Rovus 360, e cila përdor të njëjtën njësi bazë për një sërë sistemesh efikase pastrimi. Në paketim përfshihet fshesa me furçë dhe grykë.

VËMENDJE: Në paketim nuk përfshihet bateria dhe mbushësi. Fshesa e dorës funksionon vetëm nëse kombinohet me setin Larës uji me presion, dhe jo ndaras. Ose, mund ta merrni setin Pajisje shumëfunksionale Rovus 360, e cila përfshin të gjithë aksesorët dhe mund të përdoret për lloje të ndryshme pastrimi dhe mirëmbajtje të shtëpisë.

Më shumë
Përshkrimi

Një sistem i integruar për pastrim pa kabllo

Linja e re Rovus 360 ofron një gamë sistemesh pastrimi të cilat përdorin të njejtën bateri ose njësi bazë, duke ju ofruar fuqinë që ju duhet. Së bashku, ofrojnë një set veglash pa kabllo, që do t'ju ndihmojnë ta mbani pastërtinë në shtëpi apo edhe jashtë saj.

Fshesë dore Rovus 360

Fuqi e gjithanshme vakumi në dorën tuaj

Kjo fshesë dore me vakum, është kompakte, por e fuqishme. Me vetëm një mbushje me 5kPa të fuqisë thithëse të pastër, ju mundëson të pastroni deri në 30 minuta. Dizajni pa kabllo nënkupton se mund ta përdorni kudo - në shtëpi, veturë, garazhë, zyre e madje edhe në kamping.

VINI RE: Në paketim nuk përfshihet bateria dhe mbushësi, ju lutem kërkoni për Pajisjen shumëfunksionale Rovus 360.

 • Fshesë dore Rovus 360
 • Fshesë dore Rovus 360
 • Fshesë dore Rovus 360
 • Fshesë dore Rovus 360
 • RFshesë dore Rovus 360

  Pastroni deri në 30 minuta, me një mbushje.

 • Fshesë dore Rovus 360

  Fuqi thithëse 5kPa.

 • Fshesë dore Rovus 360

  Filter HEPA, për ajër më të pastër.

 • Fshesë dore Rovus 360

  Me dy aksesorë, për përdorime të ndryshme.

Dy aksesorë për pastrim efikas

Fshesa e dorës vjen me dy aksesorë të dizajnuar posaçërisht, për t'ju siguruar ta arrini papastërtinë kudo që është fshehur.

 • Gryka e dizajnuar për t'i arritur qoshet, hapësirat e ngushta dhe vrimat.
 • Furça, për sipërfaqe të gjera dhe të sheshta. Ideale për t'i thithur qimet, pluhurin.

Fshesa ka edhe një shportë pluhuri 100ml, e cila përdoret dhe zbrazet lehtë.

Fshesë dore Rovus 360

Për ajër më të pastër

Fshesa e dorës Rovus 360 vjen me një filter cilësor HEPA i cili kap edhe grimcat më të vogla të papastërtisë, duke siguruar ajër më të pastër në shtëpinë tuaj. Filteri HEPA mund të lahet, pra, është i ripërdorshëm.

Fshesë dore Rovus 360
 • Fshesë dore Rovus 360

  Mbushni baterinë para se ta përdorni fshesën e dorës.

 • Fshesë dore Rovus 360

  Baterinë e mbushur ia bashkangjitni fshesës.

 • Fshesë dore Rovus 360

  Zgjedhni aksesorin, vendoseni në fshesë dhe pastroni.

 • Fshesë dore Rovus 360

  Pasi të keni kryer punë, pastrojeni filterin.

Funksionon me bateri që rimbushet

Sikurse të gjitha sistemet e pastrimit të linjës Rovus 360, kjo fshesë funksionon me një bateri të fuqishme litiumi 18V 2000 mAh. Kjo bateri mundëson deri në 30 minuta fuqi pastrimi me presion të lartë dhe mund të rimbushet për 60-90 minuta. Ju mund ta kombinoni me Larësin me presion të së njejtës linjës, sepse funksionojnë me të njejtën bateri dhe mbushës.

Fshesë dore Rovus 360

Në paketim përfshihen:

 • Fshesa e dorës (njësia kryesore) me dy aksesorë
 • Manuali për përdorim

*Bateria NUK përfshihet në paketim.

Fshesë dore Rovus 360

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi