Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Larës uji me presion Rovus 360 + aksesorë

Photo
Video

Ky larës uji është një pajisje kompakte e cila e tërheqë ujin nga ndonjë burim uji dhe operon pa kabllo. Përdorni ujë nga rubineti, kovat, lumenjtë dhe jo vetëm. Larësi me presion është ideal për pastrimin e veturës, ballkonit, oborrit, apo edhe për ta ujitur kopshtin. Përpos Larësit me presion, në set përfshihen edhe aksesorët si Kompresor ajri, çanta për pajisjen bazë dhe një bateri shtesë.

Larës uji me presion Rovus 360 + aksesorë
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Ky larës uji është një pajisje kompakte e cila e tërheqë ujin nga ndonjë burim uji dhe operon pa kabllo. Përdorni ujë nga rubineti, kovat, lumenjtë dhe jo vetëm. Larësi me presion është ideal për pastrimin e veturës, ballkonit, oborrit, apo edhe për ta ujitur kopshtin. Përpos Larësit me presion, në set përfshihen edhe aksesorët si Kompresor ajri, çanta për pajisjen bazë dhe një bateri shtesë.

Më shumë
Përshkrimi

Një sistem i integruar për pastrim pa kabllo

Linja e re Rovus 360 ofron një gamë sistemesh pastrimi të cilat përdorin të njejtën bateri ose njësi bazë, duke ju ofruar fuqinë që ju duhet. Së bashku, ofrojnë një set veglash pa kabllo, që do t'ju ndihmojnë ta mbani pastërtinë në shtëpi apo edhe jashtë saj.

Ky set përmban:

1 Larës uji me presion, Rovus 360

Ky larës uji është një pajisje kompakte e cila e tërheqë ujin nga ndonjë burim uji dhe operon pa kabllo. Përdorni ujë nga rubineti, kovat, lumenjtë dhe jo vetëm. Larësi me presion është ideal për pastrimin e veturës, ballkonit, oborrit, apoe dhe për ta ujitur kopshtin. Larësi vjen me pajisjet përcjellëse dhe bateria Rovus 360 është e përfshirë në set. Kjo pajisje është pjesë e linjës Rovus 360, e cila përdor të njëjtën njësi bazë për një sërë sistemesh efikase pastrimi.

Lexo më shumë rreth këtij produkti duke klikuar KËTU.

1 Kompresor ajri Rovus 360

Kompresori i ajrit Rovus 360 është një njësi kompakte, pa tela dhe e lëvizshme, e cila në mënyrë të shpejtë dhe të sigurtë ju mundëson të fryni apo shfryni goma si dhe objekte të ngjashme. Kompresori funksionon me njësinë bazë dhe baterinë Rovus 360.

Për shak se është pa tel dhe lehtë i bartshëm, mund ta merrni me vete kudo dhe të jeni gati në ndonjë rast se ju shfryhet goma apo ndonjë pajisje e ngjashme.

Lexo më shumë rreth këtij produkti duke klikuar KËTU.

1 Çantë Rovus 360

Larës uji me presion është një pajisje kompakte që ju mundëson ujë me presion të lartë kudo që ju duhet. Ky larës mund ta marrë ujin nga rubineti, kova, lumenjtë, etj., dhe me të mund ta pastroni veturën, ballkonin, oborrin, ta ujitni kopshtin dhe jo vetëm. Me këtë çantë të dizajnuar posaçërisht për të, ju mund ta mbani setin më të organizuar dhe lehtësisht ta merrni me vete kudo që ju duhet.

Lexo më shumë rreth këtij produkti duke klikuar KËTU.

1 Bateri shtesë Rovus 360

Linja e re Rovus 360, përdorë të njëjtën njësi bazë apo bateri për një sërë sistemesh efikase pastrimi. Kjo bateri është zemra e sistemeve Rovus 360 dhe mund të përdoret për larësin me presion, fshesën e dorës dhe kompresorin e ajrit, të cilët shiten ndaras. Në paketim përfshihet edhe një bateri zëvendësuese, e cila ju siguron që çdo herë t'i furnizoni me fuqi pajisjet e pastrimit Rovus 360.

Lexo më shumë rreth këtij produkti duke klikuar KËTU.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star