Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MAJI KURRË S'U KON MA LIRË

MAJI KURRË S'U KON MA LIRË - Zbritje deri në 70% - sasitë janë të limituara.

Zbritje deri në 70% - sasitë janë të limituara.

Deri në -70%
 
[banner_timer]
 

Kompresor ajri Rovus 360

Photo
Video

Kompresori i ajrit Rovus 360 është një njësi kompakte, pa tela dhe e lëvizshme, e cila në mënyrë të shpejtë dhe të sigurtë ju mundëson të fryni apo shfryni goma si dhe objekte të ngjashme. Kompresori funksionon me njësinë bazë dhe baterinë e Larësit me presion Rovus 360, i cili nuk përfshihet në këtë paketim.

Kompresor ajri Rovus 360
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 2-4 javë
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Kompresori i ajrit Rovus 360 është një njësi kompakte, pa tela dhe e lëvizshme, e cila në mënyrë të shpejtë dhe të sigurtë ju mundëson të fryni apo shfryni goma si dhe objekte të ngjashme. Kompresori funksionon me njësinë bazë dhe baterinë e Larësit me presion Rovus 360, i cili nuk përfshihet në këtë paketim.

Më shumë
Përshkrimi

Një sistem i integruar për veglat pa kabllo

Linja e re Rovus 360 është një gamë e sistemeve dhe veglave për pastrim, të cilat përdorin të njejtën bazë ose njësi, për t’ju mundësuar performancë dhe rezultate më të mira. Së bashku, ofrojnë një set të veglave pa kabllo, të cilat do t’ju ndihmojnë ta mbani pastër çdo kënd të shtëpisë. Po ashtu, ju ndihmojnë t’i mirëmbani gomat.

Kompresor i ajrit Rovus 360

Fryni apo shfryni objektet dhe kontrolloni presionin me lehtësi

Kompresori i ajrit funksionon me pajisjen bazë të Larësit Rovus 360, dhe mund ta përdorni kudo dhe kurdo që ju duhet të fryni apo shfryni diçka në mënyrë të sigurtë. Po ashtu, mund ta përdorni për ta lexuar / matur saktë presionin, pa pasur nevojë për furnizim me energji elektrike.

Kompresor i ajrit Rovus 360
 • Kompresor i ajrit Rovus 360

  Gomat e veturës

 • Kompresor i ajrit Rovus 360

  Gomat e biçikletës

 • Kompresor i ajrit Rovus 360

  Rekuizita sportive

 • RKompresor i ajrit Rovus 360

  Aksesorë verorë

Për vozitje më të sigurtë dhe kamping më të mirë

Përdoreni kompresorin e ajrit me të gjitha automjetet për të arritur inflacionin optimal të gomave, në mënyrë që të bëni udhëtim më të sigurtë, me kilometrazh më të mirë të gazit dhe shtoni jetëgjatësinë e gomave. Mbajeni një në veturë për raste urgjente dhe merreni në kamping për biçikleta apo objekte tjera që funksionojnë me fryrje.

Rovus 360 - Air Compressor

I dizajnuar për t’u përdorur me lehtësi

Një gyp fleksibil ju ndihmon t’i arrini edhe pjesët më të ngushta të gomës apo ndonjë objekti tjetër që do ta fryni. Matësi i madh lexohet lehtë dhe ju siguron që t’i fryni apo shfryni objektet çdo herë me shtypje optimale, pa rrezikun e plasjes së ndonjë gome apo barke.

Rovus 360 - Air Compressor

Funksionon me bateri që rimbushet

Sikurse pajisjet tjera të linjës Rovus 360, ky kompresor funskionon me një bateri litiumi 18V 2000 mAh. Bateria rimbushet shpejt (për 60-90) minuta, por ju mund ta merrni baterinë shtesë në mënyrë që të punoni sa më shpejt me pajisjen.

Ju lutem keni parasysh se Kompresori i ajrit funksionon me njësinë bazë dhe baterinë e Larësit me presion, të cilat nuk përfshihen në paketim, por mund të blihen ndaras.

Rovus 360 - Air Compressor

Në paketim përfshihen:

 • 1 Kompresor i ajrit

Vini re: Njësia kryesore nuk është e përfshirë

RKompresor i ajrit Rovus 360

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.