Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MBUSHI BATERITË | Deri -70%

MBUSHI BATERITË | Deri -70% - Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

 
[banner_timer]
 

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE - Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

 
[banner_timer]
 

Aparat 2në1 për eleminimin e mushkonjave Rovus

Photo
Video

Mbroni veten dhe familjen nga insketet e bezdisshme, me këtë aparat 2në1 eko-miqëësor, i cili tërheq dhe eleminon insektet gjatë kontaktit. Përdoreni në njësinë bazë ose si raketë, drita UV tërheq insektet dhe pastaj i bllokon me një rrjetë elektrike, pa kimikate ose spërkatës të dëmshëm. Mbushet me USB, andaj mund ta përdorni lehtësisht në hapësira të ndryshme ku ju bezdisin metet apo mushkonjat.

Aparat 2në1 për eleminimin e mushkonjave Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 8-22 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Mbroni veten dhe familjen nga insketet e bezdisshme, me këtë aparat 2në1 eko-miqëësor, i cili tërheq dhe eleminon insektet gjatë kontaktit. Përdoreni në njësinë bazë ose si raketë, drita UV tërheq insektet dhe pastaj i bllokon me një rrjetë elektrike, pa kimikate ose spërkatës të dëmshëm. Mbushet me USB, andaj mund ta përdorni lehtësisht në hapësira të ndryshme ku ju bezdisin metet apo mushkonjat.

Më shumë
Përshkrimi

Eleminon insektet fluturuese në mënyrë të shpejtë dhe të sigurtë

Një nga bezdisjet më të mëdha gjatë ditëve dhe netëve verore, janë insektet e dëmshme të cilat fluturojnë nëpër shtëpi, zyre apo tendë. Jo vetëm që shkaktojnë zhurmë bezdisëse, por edhe kafshojnë apo thumbojnë. Por me aparatin 2në1 për eleminimin e mushkonjave, thuani lamtumirë këtij problemi. Tash mund të punoni, luani apo të flini në qetësi, duke përdorur këtë aparat.

Aparat 2në1 për eleminimin e mushkonjave
 • Aparat 2në1 për eleminimin e mushkonjave

  I sigurtë për t’u përdorur – pa kimikate

 • Aparat 2në1 për eleminimin e mushkonjave

  Funksionalitet 2në1

 • Aparat 2në1 për eleminimin e mushkonjave

  Lehtësisht i bartshëm

S’ka nevojë për kimikate ose spërkatës të dëmshëm

Metodat tradicionale për eleminimin e mushkonjave dhe insekteve tjera bezdisëse përfshijnë përdorimin e kimikateve helmuese, të cilat qëndrojnë në ajër ose në sipërfaqe. Kjo përbën rrezik për ju dhe më të dashurit tuaj. Andaj, ky aparat përdorë një mënyrë eko-miqësore për t’i eleminuar këta “mysafirë” të padëshiruar në shtëpinë tuaj. Aparati 2në1 përdorë dritë UV vjollcë me gjatësi valore 356nm për t’i tërhequr insektet dhe pastaj i eleminon përmes një rrjete elektrike. Rrjeta elektrike e fuqishme mbahet prapa një rrjeti të sigurtë, për të mundësuar që gishtat tuaj të jenë çdo herë të sigurtë.

Aparat 2në1 për eleminimin e mushkonjave

Aksion 2në1

Ky aparat ka dy mënyra përdorimi – aktive dhe pasive.

 • Aparat 2në1 për eleminimin e mushkonjave

  Përdoreni njësinë e dorës si raketë për t’i goditur dhe zënë insektet fluturuese kudo që i gjeni.

 • Aparat 2në1 për eleminimin e mushkonjave

  Vendoseni raketën në njësinë bazë dhe krijoni një kurth për insektet – teksa ato fluturojnë, do të tërhiqen nga drita UV dhe pastaj eleminohen nga rrjeta elektrike.

Elegante, pa kabllo, mund të përdoret kudo

TAparati po ashtu ka një dizajn elegant, që nënkupton se do të duket bukur në kuzhinë, dhomën e ndejës apo ndonjë zonë tjetër në shtëpinë tuaj. Mbushet përmes lidhjes USB dhe me një mbushje zgjatë deri në 5 ditë. Për shkak se është pa kabllo, pasi ta mbushni, mund ta përdorni edhe në terracë, kopsht, apo afër vendit ku po përgatitni ushqim grilli. Shijoni ditët dhe netët verore pa insektet të bezdisshme, me aparatin 2në1 për eleminimin e mushkonjave!

 • Aparat 2në1 për eleminimin e mushkonjave
 • Aparat 2në1 për eleminimin e mushkonjave
 • Aparat 2në1 për eleminimin e mushkonjave
 • Aparat 2në1 për eleminimin e mushkonjave

Në paketim përfshihen:

 • 1 aparat
 • 1 mbushës USB
 • 1 manual përdorimi
Aparat 2në1 për eleminimin e mushkonjave

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.