Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Robot kuzhine

Photo
Video

Përgatisni bukë, pica dhe ëmbëlsira si një kuzhinier profesional, me asistentin tuaj Robot kuzhine! Kjo pasije ka fuqi 1300W, 6 shpejtësi + funksionin turbo pulse. I punuar me 18/10 çelik inox dhe plastikë, vjen në një dizajn elegant në ngjyrë të zezë dhe argjendi. Ka një enë 6l prej çeliku inox, e mjaftueshme për të përzier brum ose përbërës tjerë nga 0.2kg deri në 2kg. Në set përfshihen 3 aksesorë dhe kapaku me dritë LED.

Robot kuzhine
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 4
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Përgatisni bukë, pica dhe ëmbëlsira si një kuzhinier profesional, me asistentin tuaj Robot kuzhine! Kjo pasije ka fuqi 1300W, 6 shpejtësi + funksionin turbo pulse. I punuar me 18/10 çelik inox dhe plastikë, vjen në një dizajn elegant në ngjyrë të zezë dhe argjendi. Ka një enë 6l prej çeliku inox, e mjaftueshme për të përzier brum ose përbërës tjerë nga 0.2kg deri në 2kg. Në set përfshihen 3 aksesorë dhe kapaku me dritë LED.

Më shumë
Përshkrimi

Asistenti juaj në kuzhinë, për brumëra të përsosur

Pse t’i lodhni duart, kur e keni Robotin e kuzhinës? Me këtë pajisje të fuqishme, përgatitja e brumit është bërë më e lehtë se kurrë.

Pavarësisht a do të përgatisni brum për bukë, pite, pica apo masë e krem për ëmbëlsira, ky robot kuzhine i mbulon të gjitha. Vetëm vendosni përbërësit, zgjedhni shpejtësinë e nevojshme dhe lëreni robotin ta kryejë punën për ju.

Robot kuzhine

Motor i fuqishëm, por nuk bën shumë zhurmë

Roboti i kuzhinës ka gjashtë shpejtësi të ndryshme dhe funksionin turbo pulse. Po ashtu, ka një motor të fuqishëm, por të qetë. Andaj, mund ta përdorni pa shkaktuar shumë zhurmë.

Ena çelik inox e robotit ka kapacitet 6 litra, dhe në të mund të përzieni brum apo përbërës të tjera nga 200gr deri në 2kg.

Për të mbuluar të gjitha recetat dhe nevojat e përgatitjes së brumit, roboti është i pajisur me tre aksesorë, të cilët mund të përdoren për të rrahur krem apo vezë, për të përzier dhe trazuar brumërat e ndryshëm.

Robot kuzhine

Specifikat teknike & benefitet

  • Materiali: plastikë dhe çelik inox
  • Fuqia: 1300 W, 220-240 v, 50/60 Hz
  • Seti përmban: enë çeliku 6l + 3 aksesorë
  • Dizajn elegant, ngjyra: e zezë dhe argjend
  • Dritë LED si tregues i fuqisë
  • I lehtë për t’u pastruar
  • Hapet dhe mbyllet lehtë
  • Motor i qetë
Robot kuzhine

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.