Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Mbajtëse Dysheku Dormeo Compact Flex

Photo
Video

Baza e shtratit me listela Dormeo e punuar nga druri i mështeknës i jep mbështetje të përkryer dyshekut tuaj si dhe siguron një pozicion ergonomik për trupin tuaj.

10% është aplikuar në çmim!
Mbajtëse Dysheku Dormeo Compact Flex
Nga 89,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Baza e shtratit me listela Dormeo e punuar nga druri i mështeknës i jep mbështetje të përkryer dyshekut tuaj si dhe siguron një pozicion ergonomik për trupin tuaj.

Më shumë
Përshkrimi

Shumë përparësi për dyshekun tuaj

Baza e shtratit me listela Dormeo Compact flex është e punuar nga 28 listela që janë të montuara në kornizën e shtratit të punuar nga druri i mështeknës apo ahut, të cilat mbahen nga mbajtëset (kapëset) elastike të gomës.

Ofron shumë përparësi për dyshekun tuaj dhe për rahatinë tuaj:

 • Mundëson më shumë rehati, fleksibilitet shtesë dhe pozitë ergonomike të trupit gjatë fjetjes
 • Mundëson rregullim e fortësisë në mbështetëse
 • Siguron ajrosje më të mirë të dyshekut dhe avullim të lagështisë
 • Zgjatë jetën e përdorimit të dyshekut,
 • Mundëson shpërndarje të barabartë të peshës së trupit për pozitë optimale të gjumit

Pra, dysheku juaj mund të marrë frymë

Secili njeri prodhon lagështi gjatë gjumit. Për këtë arsye, dysheku duhet të vendoset mbi një bazë shtrati që i mundëson atij ajrosje të mirë. Baza e shtratit me listela Dormeo Compact flex e bënë të mundur një gjë të tillë pasi që siguron një ventilim të mirë dhe avullim të lagështisë.

Informata shtesë

E përshtatshme për:

 • për të gjithë dyshekët Dormeo nga sfungjeri memorues dhe lateksi
 • për zgjatjen e kohës së përdorimit të dyshekut tuaj
 • ata që vuajnë nga dhimbjet në shpinë pasi që listelat ofrojnë një mbështetje më të mirë.
Specifikat Teknike
Dimensionet 70-140 cm x 190-200 cm
Fortësi e ndryshueshme Po
Karakteristika të tjera Paloset.
Linja Dormeo Vitality
Material birch wood, dru ahu
Pasha maksimale e përdoruesit 130 kg
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi