Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Mbajtës ergonomik për tablet Top Shop

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

A jeni lodhur nga dhimbjet e bezdisshme të qafës derisa përdorni pajisjet tuaja teknologjike? Njihuni me mbajtësin ergonomik, me shumë kënde për tablet, smartphone dhe libra! Forma e tij trekëndeshe ofron 3 kënde shikimi për pamje më të mirë në çdo pozicion. Ka një mbulesë që nuk rrëshqet që do ta mbajë pajisjen tuaj në vend. Ka xhep anësor për kufje ose syze dhe një dorezë praktike.

Mbajtës ergonomik për tablet Top Shop
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

A jeni lodhur nga dhimbjet e bezdisshme të qafës derisa përdorni pajisjet tuaja teknologjike? Njihuni me mbajtësin ergonomik, me shumë kënde për tablet, smartphone dhe libra! Forma e tij trekëndeshe ofron 3 kënde shikimi për pamje më të mirë në çdo pozicion. Ka një mbulesë që nuk rrëshqet që do ta mbajë pajisjen tuaj në vend. Ka xhep anësor për kufje ose syze dhe një dorezë praktike.

Më shumë
Përshkrimi

Pajisje praktike e nevojshme për të gjithë

Në këto kohë digjitale, ju kaloni shumë kohë në smartphonet apo tabletët tuaj. A keni përjetuar ndonjëherë dhimbje në qafë/shpatulla derisa perdorni pajisjet tuaja? Mbajtësi ju ofron 3 kënde të ndryshme shikimi për pajisjet elektronike apo librat.

Dizajni ergonomik krijon një ambient komod për të shijuar aktivitetet tuaj të leximit/shikimit pa perjetuar lodhje në qafë dhe kurriz.

Pillow Pad

Disa nga karakteristikat e mbajtësit:

 • Formë trekëndeshe që ofron 3 kënde të ndryshme shikimi
 • Shumë i lehtë dhe e butë
 • Mbulesa jo-rrëshqitëse e mban pajisjen tuaj në vend
 • Xhep praktik anësor për kufje ose syze
 • Dorezë për transport të lehtë
Pillow Pad Pillow Pad Pillow Pad

Relaksohu dhe shijo kohën e lirë

Thjesht rrotulloni mbajtësin derisa të gjeni këndin që ju përshtatet më së miri. Përdoreni për lexim të librave dhe revistave ose shikimin e shfaqjeve tuaja të preferuara televizive në një tabletë ose smartphone. Dimensionet e tij (30 x 22 x 11 cm) mundësojnë përdorim me të gjitha pajisjet, të mëdha ose të vogla.

Pjesa më e mirë?! Pavarësisht nëse rrini ulur, mbrapa ose shtrirë, do të shijoni rehati maksimale! Ju duhet të shikoni ndonjë gjë pa perdorur duart derisa shijoni pozicionin tuaj të preferuar. Mbajtësi ergonomik është i përshtatshëm gjithashtu për fëmijët - vendosni tabletin ose smartphone-n tuaj për të shikuar filmat vizatimor apo çfarëdo që dëshirojnë!

Pillow Pad

Një aksesor super - praktik, i domosdoshëm

Duke qenë i përbërë nga material i lehtë dhe i butë, mbajësi nuk do t'ju shqetësoj. Si pajisje e lehtë dhe e rregullueshme do ta jetë e përshtatshme për cdo hapesirë në shtëpinë tuaj ku dëshironi të shtriheni.

Nuk ka nevojë të shqetësoheni as rreth stabilitetit: mbulesa lahet dhe nuk rrëshqet gjë që do t'i parandaloj pajisjet tuaj të mos bien. Mbajtësi gjithashtu ka një xhep të brendshëm për të mbajtur kufje ose syze. Një tipar tjetër i dobishëm është një dorezë e vogël që e bën transportin nga zyra përsëri në shtëpi kaq lehtë!

Pillow Pad

Pse e duan të gjithë?

 • 3 kënde shikimi për pajisjet elektronike ose materialet e shtypura
 • I përkryer kur qëndroni ulur, kur mbështeteni ose shtriheni
 • Mbulesa e butë, që nuk rrëshqet siguron stabilitet
 • Peshë e lehtë dhe mirëmbajtja e lehtë në makinëlarëse
Pillow Pad

Thuaj mirupafshim dhimbjeve të qafës dhe shpinës

Kur përdorni mbajtësin ergonomik, qafa juaj do të jetë në një pozitë më natyrale. Meqenëse mbajtja e qafës tuaj drejtë shtyn drejt qëndrimit më të mirë, nuk do të vuani më nga dhimbjet në qafë dhe shpatulla! Pasi të keni përjetuar këtë ndjenjë rehatie, do të dëshironi të merrni mbajtësin kudo me vete.

Është shumë i lehtë ta bartni atë përreth,  në dhomën e ndenjes, kuzhinën, zyrën ose palestrën tuaj. Edhe pse është po aq i rehatshme sa një jastëk, mbajtësi është mjaft i qëndrueshëm për të mbajtur libra ose pajisje elektronike në prehër ose stomak në këndin e përsosur. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar në ueb ose duke shikuar filma, jastëku do të j'ua dëshmoj të jetë shoqëruesi i përsosur!

Pillow Pad

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star