Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MBUSHI BATERITË | Deri -70%

MBUSHI BATERITË | Deri -70% - Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

 
[banner_timer]
 

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE - Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

 
[banner_timer]
 

Peshë dore MeMove Wellneo

Photo
Video
-35%

Kjo peshë dore është e përsosur për ushtrimet tuaja, nëse doni të digjni më shumë kalori për një kohë më të shkurtër. Po ashtu, do t’ju ndihmojë të formoni muskuj për një kohë më të shkurtër. Ka dizajn ergonomiki, që ju mundëson ta mbani më lehtë. Ushtroni në fitnes apo nga rehatia e shtëpisë – pesha e dorës nga MeMove është aksesori që ju duhet. Në dispozicion në masat 3kg, 6kg dhe 8kg.

Peshë dore MeMove Wellneo

Çmimi i rregullt: 14,90 €


Çmimi special: 9,69 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Kjo peshë dore është e përsosur për ushtrimet tuaja, nëse doni të digjni më shumë kalori për një kohë më të shkurtër. Po ashtu, do t’ju ndihmojë të formoni muskuj për një kohë më të shkurtër. Ka dizajn ergonomiki, që ju mundëson ta mbani më lehtë. Ushtroni në fitnes apo nga rehatia e shtëpisë – pesha e dorës nga MeMove është aksesori që ju duhet. Në dispozicion në masat 3kg, 6kg dhe 8kg.

Më shumë
Përshkrimi

Pse duhet ta keni një peshë dore MeMove?

Duke ushtruar me një peshë dore, ju përmirësoni fleksibilitetin tuaj. Nëse ia shtoni këtë peshë dore stërvitjeve tuaja, ju do të bëni ushtrime më intensive. Kjo peshë dore (në formë të ibrikut) është peshë efektive që do t’ju ndihmojë të ndërtoni forcë muskulore.

Dizajni i peshës së dorës MeMove

Kjo peshë dore është e dizajnuar në mënyrë ergonomike, në mënyrë që ta mbani sa më lehtë dhe t’ju ofrojë ndjesi më të rehatshme gjatë ushtrimeve. Kjo peshë dore është në dispozicion në masa të ndryshme: 3kg, 6kg ose 8kg. Ky aksesor ushtrimesh është shoqëruesi i përsosur i rutinës suaj të stërvitjeve. Mund ta përdorni në fitnes apo edhe gjatë ushtrimeve në shtëpi.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi