Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dormeo White Sales

Dormeo White Sales - Zbritje deri në 60%

Nxito dhe përfito i pari nga OFERTAT MË TË MIRA!

deri -60%
 
[banner_timer]
 

Pastrues me vakum për lëkurë

Photo
Video

Largoni pikat e zeza dhe ofroni kujdes lëkurës suaj, me pastruesin me vakum nga Wellneo! Pastron poret e lëkurës suaj pa shtrydhje, irrim apo infeksione. Kjo pajisje ka katër koka shtesë, nuk ka kabllo, është e sigurtë dhe e rehatshme për ta përdorur në pjesë të ndryshme të lëkurës.

Pastrues me vakum për lëkurë
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Koha e arritjes: 2-5 ditë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Largoni pikat e zeza dhe ofroni kujdes lëkurës suaj, me pastruesin me vakum nga Wellneo! Pastron poret e lëkurës suaj pa shtrydhje, irrim apo infeksione. Kjo pajisje ka katër koka shtesë, nuk ka kabllo, është e sigurtë dhe e rehatshme për ta përdorur në pjesë të ndryshme të lëkurës.

Më shumë
Përshkrimi

 

Thuaj lamtumirë pikave të zeza

Wellneo® prezenton Velform Vacu - pastrues për fytyrë, për lëkurë të pastër e pa pika të zeza. Nëse keni probleme me poret e mbyllura, papastërti apo pika të zeza në lëkurë, kjo pajisje është zgjidhja juaj. Për më tepër, është pa kabllo dhe e lehtë për t'u përdorur.

Wellneo Velform Vacu Clear

Si t'i largoni pikat e zeza

Pikat e zeza janë pika të vogla dhe të errëta, të cilat shfaqen në lëkurë kur poret janë bllokohet me qeliza të vdekura dhe yndyrë. Nëse provoni t'i hiqni duke i shtrydhur, kjo mund të shkaktojë infeksion. Prandaj, mënyra më e mirë për t'i larguar pikat e zeza, është ta përdorni pastruesin me vakum - Velform Vacu Clear™.

  • Wellneo Velform Vacu Clear
  • Wellneo Velform Vacu Clear

 

Për lëkurë më të pastër

Nëse lëkura juaj ka pore të gjera, metodat e zakonshme për pastrimin e fytyrës mund të mos ju kryejnë punë. Prandaj kemi krijuar pastruesin me vakum - me pak fjalë, kjo pajisje heq papastëritë nga lëkura. është mënyra më e shpejtë, lehtë dhe e sigurtë për t'i pastruar poret pa shtrydhje. Vakumi i fuqishëm absorbon pikat - pa irritim dhe pa infeksion!

Wellneo Velform Vacu Clear

E sigurtë dhe e rehatshme për t'u përdorur

Velform Vacu Clear™  është e sigurtë për t'u përdorur në të gjitha zonat ku keni probleme: fytyrë, krah, gjoks madje edhe në shpinë. Për të arritur rezultate sa më të mira, zgjedh njërin nga funksionet e pajisjes, për t'ia përshtatur lëkurës suaj. Për më tepër, ka edhe 4 koka shtesë, për të hequr pikat e zeza në çdo cep:

  • Koka e vogël - absorbim i butë për pjesët e ndjeshme të lëkurës dhe pjesës së hundës.
  • Koka e madhe - absorbim i fuqishëm për zonat më të mëdha të lëkurës.
  • Koka ovale - e përshtashme për zonat rreth hundës dhe gojës.
  • Koka për pastrimin e lëkurës - iu ndihmon ta holloni lëkurën e vdekur dhe largon papastëritë nga lëkura.
Wellneo Velform Vacu Clear

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!