Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MBUSHI BATERITË | Deri -70%

MBUSHI BATERITË | Deri -70% - Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

 
[banner_timer]
 

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE - Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

 
[banner_timer]
 

Pastrues 3në1 për xhama – Magic

Photo
Video

Pajisja për pastrimin e dritareve – Rovus Magic – është vegla e përsosur për t’i pastruar xhamat, pasqyrat, dyert e dush kabinës e madje edhe pllakat. Është kompakt, pa kabllo dhe funskionon me bateri 4AA. Kjo pajisje kombinon 3 funksione: spërkatje, vakum dhe fshirje, andaj ju garanton pastërti të përsosur në sipërfaqet e lartpërmendura.

Pastrues 3në1 për xhama – Magic
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Pajisja për pastrimin e dritareve – Rovus Magic – është vegla e përsosur për t’i pastruar xhamat, pasqyrat, dyert e dush kabinës e madje edhe pllakat. Është kompakt, pa kabllo dhe funskionon me bateri 4AA. Kjo pajisje kombinon 3 funksione: spërkatje, vakum dhe fshirje, andaj ju garanton pastërti të përsosur në sipërfaqet e lartpërmendura.

Më shumë
Përshkrimi

Pajisje 3në1 për pastërti të përsosur

Pastruesi Magic 3në1 jo vetëm që ka funksionin për spërkatje të sipërfaqes, por ka edhe fuqi vakumi që thithë ujin e tepërt & papastërtitë, si dhe funksionin për fshirje, e cila i thanë sipërfaqet pa lënë shenja apo pika – vetëm pastërti që shkëlqen!

Pastroni me lehtësi sipërfaqet e rrafshta

Kjo pajisje mund të përdoret për të pastruar xhama dhe shumë më tepër. Përdoreni për të pastruar pasqyrat, dyert e dush kabinave, pllaka dhe sipërfaqe tjera të rrafshta në shtëpi apo veturë.  Pajisja ka një kokë fleksibile, e cila ju mundëson të pastroni nga pjesët më të larta e deri te sipërfaqet e poshtme, përfshirë edhe qoshet më të ngushta. Meqë është pa kabllo dhe funksionon deri në 50 minuta me bateri 4AA, mund ta përdorni për të pastruar nga brenda ose jashtë shtëpisë.

Kompakte dhe ergonomike

Kjo pajisje është dizajnuar që të përdoret kurdo dhe kudo, bartet lehtë dhe mund ta përdorni aty ku keni nevojë: shtëpi, zyre, veturë dhe jo vetëm.

Më lehtë & më shpejt

Sipërfaqet e xhamave, pasqyrave, të dush kabinës dhe të ngjashme, kërkojnë kohë dhe përpjekje për t’u pastruar. Por me pastruesin 3në1 Magic, jo vetëm që do pastroni më lehtë, por edhe më shpejt dhe do ta kurseni kohën tuaj të çmuar! Pasi të keni mbaruar me pastrim, derdheni ujin dhe detergjentin e mbetur në pajisje dhe lëreni mënjanë deri në përdorimin e radhës.

Specifikat Teknike
Add Info Voltage: 6V
Power: 10W
Noise: 60 dB

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi