Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

WINTER SALES

WINTER SALES - Oferta të ngrohta për këto ditë të ftohta - deri në 60% më lirë!

Oferta të ngrohta për këto ditë të ftohta - deri në 60% më lirë!

 
[banner_timer]
 

Pastrues 2në1 për xhama

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-30%

Pastruesi 2në1 për xhama, është pajisja që ju duhet për t'i dhënë pastërti shkëlqyese dritareve, pasqyrave, dyerve të dush kabinës dhe sipërfaqeve të ngjashme. Ky pastrues ka dy funksione: në njërën anë ka mjetin për heqjen e ujit, kurse në anën tjetrën leckën prej mikrofibre, për të pastruar pluhurin apo papastërti të tjera. për më tepër, lecka është e ripërdorshme dhe e qëndrueshme.

Pastrues 2në1 për xhama

Çmimi i rregullt: 9,90 €


Çmimi special: 6,93 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Pastruesi 2në1 për xhama, është pajisja që ju duhet për t'i dhënë pastërti shkëlqyese dritareve, pasqyrave, dyerve të dush kabinës dhe sipërfaqeve të ngjashme. Ky pastrues ka dy funksione: në njërën anë ka mjetin për heqjen e ujit, kurse në anën tjetrën leckën prej mikrofibre, për të pastruar pluhurin apo papastërti të tjera. për më tepër, lecka është e ripërdorshme dhe e qëndrueshme.

Më shumë
Përshkrimi

Pastërti shkëlqyese me një lëvizje dore

Pastruesi 2në1 është vegla e përsosur për t'i pastruar xhamat e dritareve, pasqyrat, dyert e dush-kabinës, madje edhe pllakat. Lecka e qëndrueshme prej mikrofibre lehtësisht i largon papastërtitë, kurse mjeti për heqjen e ujit, nuk lë vija në sipërfaqe, duke ju siguruar pastërti shkëlqyese.

Pastroni më lehtë dhe më shpejt

Ky mjet pastrimi ka dy anë: mjetin për heqjen e ujit që është i vendosur në dorezë, dhe leckën mikrofibre në anën tjetër. Ju mund t'i vendosni të dy aksesorët në të njejtën anë, për të pastruar njëkohësisht në të njejtin drejtim, dhe kurseni kohë. Aksesorët mund t'i vendosni në anë të ndryshme, apo edhe t'i përdroni ndaras.

Lecka të ripërdorshme dhe të qëndrueshme

Lecka mikrofibre mund të lahet, është e qëndrueshme dhe me veti të larta absorbimi. Është cilësore, andaj mund ta përdorni për të pastruar papastërti të ndryshme, dhe pastaj mund ta lani në lavatriçe në mënyrë që ta keni gati për herën tjetër.

Praktike - për përdorim të përditshëm

Mjeti për heqjen e ujit largon çfarëdo lëngu dhe nuk lë shenja apo vija të ndryshme. Doreza është e përshtatshme për pastrim të shpejtë, të përditshëm dhe mbi të gjitha - efikas. Është kaq cilësor, saqë me të mund të pastroni vetëm me ujë të thjeshtë - pra, edhe pa detergjentë.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi