Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Pako e mesme Dormeo Fantasia

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-33%
Ndjesia e butë që dhurojnë fibrat natyrale të pambukut janë të pazëvendësueshme. Këtë ndjenjë mund ta perjetoni çdo ditë pas dushit me mantelin e banjos Fantasia, të cilin mund ta vishni edhe kur po shijoni një ditë në shtëpi ose si mbulesë ngrohje para kohës së gjumit. Peshqirët Fantasia gjithashtu janë 100% pambuk, të butë dhe të ajrosshëm për çdo përdorim.
Pako e mesme Dormeo Fantasia

Çmimi i rregullt: 149,40 €


Çmimi special: 99,41 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë
Ndjesia e butë që dhurojnë fibrat natyrale të pambukut janë të pazëvendësueshme. Këtë ndjenjë mund ta perjetoni çdo ditë pas dushit me mantelin e banjos Fantasia, të cilin mund ta vishni edhe kur po shijoni një ditë në shtëpi ose si mbulesë ngrohje para kohës së gjumit. Peshqirët Fantasia gjithashtu janë 100% pambuk, të butë dhe të ajrosshëm për çdo përdorim.
Më shumë
Përshkrimi

Butësi dhe ngrohtësi e parezistueshme

Manteli i banjos është bërë 100% prej pambuku, material ekstremisht i ngrohtë dhe i butë në prekje. Kjo fibër natyrale e pambukut është shumë e qëndrueshme dhe ka absorbim të madh të lagështisë dhe është materiali më i mirë për njerëzit që vuajnë nga astma ose alergjitë ose kanë lëkurë të ndjeshme.

  • 2 ngjyra të ngrohta: bezhë dhe e kaltër e lehtë
  • 3 madhësi: S,M,L
  • Lahet në 60 °C

Peshqir të butë, me dizajn elegant

Me përbërje 100% pambuk ju dhurojnë ndjenjë të butë derisa ju sigurojnë absorbim të shkëlqyeshëm të ujit. Fibra natyrale të pambukut që janë shumë të qëndrueshme dhe hipoalergike, kështu që është materiali më i mirë për njerëzit që vuajnë nga astma ose alergjitë ose që kanë një lëkurë të ndjeshme.

Peshqirët e butë dhe të ngrohtë janë të disponueshëm në dy ngjyra - kremë elegante që i përshtatet çdo stili ose e kaltër e lehtë për një frymë më të guximshme dhe më të freskët. Fije pambuku që sigurojnë pastrim të lehtë në makinë larëse në 60 °C. Dy dimensione në dispozicion: 50 x 100 cm dhe 70 x 140 cm.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star