Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Verë me çmime t'shkrime

Zbritje deri në 70% në të gjitha brendet. Nxitoni, sasitë janë të limituara.

-70%
Предложение ограничено:
[banner_timer]
 

Pako e madhe Dormeo Fantasia

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-32%
Koleksioni Fantasia, i specializuar në produktet e banjos ju ofron pakon e madhe e cila do të plotësoj të gjitha nevojat tuaja përmes produkteve funksionale që do t'i dhurojnë frymë të re banjos tuaj me ngjyrat e këndshme dhe butësinë e tyre. Krijoni një pamje të personalizuar banjos tuaj me 4 peshqirë, 2 mantel banjo, tepih banjo, shportë rrobash dhe perde për vaskë, të gjitha nga linja Fantasia.
Pako e madhe Dormeo Fantasia

Çmimi i regullt: 189,10 €


Çmimi Special: 128,10 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë
Koleksioni Fantasia, i specializuar në produktet e banjos ju ofron pakon e madhe e cila do të plotësoj të gjitha nevojat tuaja përmes produkteve funksionale që do t'i dhurojnë frymë të re banjos tuaj me ngjyrat e këndshme dhe butësinë e tyre. Krijoni një pamje të personalizuar banjos tuaj me 4 peshqirë, 2 mantel banjo, tepih banjo, shportë rrobash dhe perde për vaskë, të gjitha nga linja Fantasia.
Më shumë
Detajet e Produktit

Pako e madhe Fantasia, për një banjo të kompletuar

Produkte cilësore, me mikrofibra natyrale, super-absorbuese dhe të qëndrueshme, të duhurat për njerëzit që vuajnë nga astma ose alergjitë ose kanë lëkurë të ndjeshme. Të sigurta për perdorim duke ofruar higjienë maksimale. Praktike dhe mirëmbahen lehtë.

Pako e madhe Fantasia përfshin:

  • 2 mantel banjo
  • 4 peshqirë, 2 me dimensione 50x70 dhe 2 me dimensione 70x140
  • Shportën e rrobave
  • Tepihun për banjo
  • Perdet për vaskë

Pasuroni banjon tuaj me koleksionin e ri Fantasia

Fantasia ju ofron produkte funksionale dhe me stil klasik. Koleksioni Fantasia ofron një gamë të përshtatshme të produkteve në ngjyra dhe dizajn. Të gjitha produktet mund t'i gjeni në dy ngjyra: kremë dhe kaltër të lehtë.

Mantel banjo për butësi dhe ngrohtësi të parezistueshme

Manteli i banjos është bërë 100% prej pambuku, material ekstremisht i ngrohtë dhe i butë në prekje. Kjo fibër natyrale e pambukut është shumë e qëndrueshme dhe ka absorbim të madh të lagështisë dhe është materiali më i mirë për njerëzit që vuajnë nga astma ose alergjitë ose kanë lëkurë të ndjeshme.

  • 2 ngjyra të ngrohta: bezhë dhe e kaltër e lehtë
  • 3 madhësi: S,M,L
  • Lahen në 60 °C

Peshqir të butë, me dizajn elegant

Me përbërje 100% pambuk ju dhurojnë ndjenjë të butë derisa ju sigurojnë absorbim të shkëlqyeshëm të ujit. Fibra natyrale të pambukut që janë shumë të qëndrueshme dhe hipoalergike, kështu që është materiali më i mirë për njerëzit që vuajnë nga astma ose alergjitë ose që kanë një lëkurë të ndjeshme.

Peshqirët e butë dhe të ngrohtë janë të disponueshëm në dy ngjyra - kremë elegante që i përshtatet çdo stili ose e kaltër e lehtë për një frymë më të guximshme dhe më të freskët. Fije pambuku që sigurojnë pastrim të lehtë në makinë larëse në 60 °C. Dy dimensione në dispozicion: 50 x 100 cm dhe 70 x 140 cm.

Shporta e rrobave për një banjo të organizuar

Shporta për rroba Dormeo Fantasia është e përbërë nga poliesteri i qëndrueshëm gjë që e bënë shumë me të lehtë në peshë dhe më të lehtë për levizje. E lehtë për përdorim dhe magazinim kur nuk ju duhet. Kjo shportë e rrobave përmban një dorezë praktike dhe sistem mbyllje të lehtë për përdorim. Nëse ju duhet ta pastroni, vetëm përdorni një leckë. Dimensioni 38x49 cm.

Tepihu Fantasia për hap nga vaska juaj mbi një rehati maksimale

Tepihu për banjo Dormeo Fantasia ofron ndjenjë të këndshme nën këmbët tuaja dhe ju mban thatë dhe komod çdo herë që dilni nga dushi. Është projektuar për të gjithë ju që dëshironi të trajtoni veten në një eksperiencë spa në banjon e shtëpisë.

Ka bazë të butë prej shkumës memory që ofron ndjesi të rehatshme, të ngrohtë dhe të butë. Mbulesa është bërë nga material thithës që thahet shpejtë dhe trajtohet me CleanEffect®, dmth është anti-bakterial dhe anti-pluhur, duke siguruar higjienë maksimale. Anti-rrëshqitësDimensioni në dispozicion 50x70 cm.

Perdja Fantasia dhuron pamje të freskët në çdo banjo

Përditëso banjon tënde me perde të cilësisë së lartë dhe të qëndrueshme të linjës Fantasia, të disponueshme në dy ngjyra të bukura - ngjyrë kremë për të shkuar me të gjitha stilet e banjos dhe e kaltër e lehtë për një pamje të guximshme dhe të freskët. Këto ngjyra klasike janë plotësuar me një dizajn modern dhe të pastër duke qëndruar lart me stilet dhe tendencat e fundit duke ruajtur ndjesinë e elegancës.

Me perden vijnë 12 grepa plastike për varje dhe pëlhura e peshuar gjithmonë do ta mbajë perden në vend dhe do t'ju kursej kohë në pastrimin e dyshemesë së lagësht të banjës. Dimensionet 180x180 cm.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star