Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MAGJI NË ÇDO SHTËPI

MAGJI NË ÇDO SHTËPI - Shfrytëzo zbritjet deri në 50% dhe zgjedh dhuratat perfekte për këto festa!

Shfrytëzo zbritjet deri në 50% dhe zgjedh dhuratat perfekte për këto festa!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Pajisje fitnesi Wonder Core Slide Fit

Photo
Video
-70%

Arrini rezultate të përsosura me pajisjen e parë dhe të vetme të fitnesit me sistemin e rezistencës së lëvizjes së dyfishtë, e cila ju lejon ta përcillni intensitetin e ushtrimeve tuaja. Pa marrë parasysh a jeni fillestar apo i trajnuar, rezultatet janë të garantuara. Kjo pajisje vjen bashkë me një aplikacion FALAS për ushtrime profesionale, një shtrojë të rehatshme për gjunj dhe një disk mbajtës për telefon.

Pajisje fitnesi Wonder Core Slide Fit

Çmimi i rregullt: 99,90 €


Çmimi special: 29,97 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Arrini rezultate të përsosura me pajisjen e parë dhe të vetme të fitnesit me sistemin e rezistencës së lëvizjes së dyfishtë, e cila ju lejon ta përcillni intensitetin e ushtrimeve tuaja. Pa marrë parasysh a jeni fillestar apo i trajnuar, rezultatet janë të garantuara. Kjo pajisje vjen bashkë me një aplikacion FALAS për ushtrime profesionale, një shtrojë të rehatshme për gjunj dhe një disk mbajtës për telefon.

Më shumë
Përshkrimi

Formësoni trupin si një profesionist - nga rehatia e shtëpisë

Anëtarësimi apo shkuarja në fitnes këto ditë, është një "luks" që jo të gjithë mund t'ia ofrojmë vetes. Por me pajisjen Wonder Core Slide Fit, ju mund ta përdorni udhëzimin për stërvitje dhe të ushtroheni e argëtoheni nga rehatia e shtëpisë. Sistemi i lëvizjes së dyfishtë ju ndihmon të ktheheni përsëri, duke e bërë stërvitjen më të lehtë për fillestarët. Për një përvojë të plotë stërvitjesh, thjesht ndaleni sistemin ndihmës dhe jepni më të mirën nga vetja.

Wonder Core Slide Fit

Gradualisht e formësoni trupin.

Wonder Core Slide Fit

Motivohuni me aplikacionin FALAS për ushtrime.

Wonder Core Slide Fit

Përmirësoni qëndrimin & stabilitetin.

Wonder Core Slide Fit

Arrini trupin që gjithmonë e keni ëndërruar.

Transformim i mrekullueshëm i trupit, për vetëm 10 minuta çdo ditë

Një trup i formësuar nuk do të thotë se jeni gati për një pasarelë mode. Përpos dukjes, ju duhet të keni vetëbesim dhe më shumë energji - e që arrihen me ushtrimet e duhura. Po ashtu, trupi juaj do të përfitojë sepse do të keni qëndrim më të mirë, më pak dhimbje në nyje dhe nuk do të brengoseni për stabilitetin apo ndonjë çështje tjetër.

Formësimi i trupit dhe humbja e kilogramëve & centimetrave, është e pashmangshme me këtë pajisje. Studimi (i kryer në Universitetin e Majamit) tregoi se përdoruesit humbën 4 kilogramë dhe 36cm rreth belit, mesatarisht në 8 javë.

Wonder Core Slide Fit

Para

Wonder Core Slide Fit

Pas

Sekreti qëndron në... rezistencën me lëvizje të dyfishtë me 2 mekanizma

Nuk ka rëndësi a jeni fillestar në stërvitje apo ushtroheni tash e sa kohë!

Me këtë pajisje, ju mund ta përshtatni nivelin e rezistencës thjesht duke i angazhuar ose liruar mekanizmat. Do t'ju ndihmojë të shtriheni deri në fund dhe të ktheheni, duke ju mundësuar të bëni ushtrime efektive nga rehatia e shtëpisë.

Mirë, por si funksionon?

Ju mbase tashmë e keni provuar pajisjen ab me rrota për tonifikimin e trupit, por e keni vërejtur se mund të jetë e vështirë për t'u përdorur dhe funksionon në një zonë. E mira e Slide Fit është se përdoret shumë lehtë dhe ju ndihmon të ktheheni automatikisht në pozitën origjinale. Në fakt, studimi i lartpërmendur tregon se Slide Fit ju mundëson t'i përsërisni më shumë ushtrimet në qëndrimin e duhur - e kjo rezulton me më shumë kalori të djegura në të njejtën sasi të kohës.

Për më tepër, ju mundëson ta ushtroni tërë trupin në të njejtën kohë!

 • Wonder Core Slide Fit

  Duart dhe këmbët

 • Wonder Core Slide Fit

  Shpaltullat dhe shpina

 • Wonder Core Slide Fit

  Trungu i trupit

 • Wonder Core Slide Fit

  Ijet dhe beli

Rutinë nga e cila s'do të mërziteni

Ushtrimet në shtëpi mund të jenë të vështira nëse nuk keni planifikim. Për fat të mirë, me këtë pajisje ju merrni edhe një aplikacion FALAS, të cilin mund ta shkarkoni në telefon dhe të ndiqni kurse apo plane të detajuara ushtrimesh.

Për ta bërë edhe më të përshtatshme për ju, bashkë me pajisjen ju vjen edhe një disk special mbajtës, në mënyrë që ju të mund të stërviteni më lehtë mes mbi 30 ushtrimeve të ndryshme.

Po ashtu do të mund ta luani lojën Slide Fit, e cila me të vërtetë mund t'i shtojë argëtim stërvitjeve tuaja!

Wonder Core Slide Fit

Frymëzohuni dhe ushtrohuni

Edhe pse është vetëm një pajisje, Wonder Core Slide Fit ofron mundësive të shumta për stërvitje, duke zëvendësuar plot pajisje tjera. Me ndihmën e aplikacionit, ju do të mund t'i bëni mbi 30 ushtrime që do t'ju ndihmojnë t'i forconi muskujt në tërë trupin dhe ta arrini formën e dëshiruar.

 • Wonder Core Slide Fit
  Wonder Core Slide Fit Wonder Core Slide Fit

  Squats (ulje-ngritje)

 • Wonder Core Slide Fit
  Wonder Core Slide Fit Wonder Core Slide Fit

  Shtrirja apo stërvitja e këmbëve

 • Wonder Core Slide Fit
  Wonder Core Slide Fit Wonder Core Slide Fit

  Përkulja e trupit & stërvitja e barkut

 • Wonder Core Slide Fit
  Wonder Core Slide Fit Wonder Core Slide Fit

  Shtrirja e gjunjve

 • Wonder Core Slide Fit
  Wonder Core Slide Fit Wonder Core Slide Fit

  Stërvitja e shpinës dhe këmbëve

 • Wonder Core Slide Fit
  Wonder Core Slide Fit Wonder Core Slide Fit

  Shtyrja e rrotullës së përparme me një krahp

E lehtë për t'u përdorur

Kjo pajisje e veçantë po ashtu ka këto karakteristika::

 • Doreza të palosshme që sigurojnë më shumë qëndrueshmëri dhe ndihmojnë në shmangien e lëndimeve.
 • Shtrojë e butë për më shumë rehati.
 • Dorezë sfungjeri ABS Elastic, e dizajnuar ergonomikisht për t'u përshtatur me formën e dorës suaj. Është jo-rrëshqitëse dhe e absorbon djersën.
 • Rrota jo-rrëshqitëse, për ta shmangur ndonjë dëmtim të mundshëm në dysheme.
 • Shtrojë shtesë për gjunj, për rehati shtesë.
Wonder Core Slide Fit

Make mouth-watering picnic regardless of the weather with a table grill

Ideal for parties, scrumptious breakfasts, fresh lunches or even just a special Friday night dinner, Delimano Joy Electric Table Grill and Griddle is universal grill that brings out your favourite Summer dishes regardless of the season. You will love it because it is simply so universal – no matter the place, no matter the occasion - it is easy to store, and can be used both inside & outside. It has a good-sized cooking area spread over 2 plates; it is set up in less than 1 minute so you don’t have to wait ages if you fancy seconds.

Delimano Joy Electric Table Grill and Griddle

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online