Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

5In1 Wellneo Beauty Pro

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-50%

Wellneo 5/1 pro Wet & Dry kombinon absolutisht gjithqka që ju duhet për një trup të bukur dhe tërheqes. Përdoreni për të arritur një pamje pa qime në trupin tuaj, për një lekurë të lemuar, për thonjë të bukur me shkëlqim dhe thembra të buta vetëm me një paisje.

Depilatori inovativ dhe funksional përfshin:

 • Depilator
 • Heqës kallosh
 • Shkurtues
 • Prerës qimesh,
 • Limë për manikyr dhe pedikyr me 5 aksesorë.
 • I rikarikueshem, një set praktik edhe për udhëtim.
5In1 Wellneo Beauty Pro

Çmimi i regullt: 29,90 €


Çmimi Special: 14,95 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
Më shumë

Wellneo 5/1 pro Wet & Dry kombinon absolutisht gjithqka që ju duhet për një trup të bukur dhe tërheqes. Përdoreni për të arritur një pamje pa qime në trupin tuaj, për një lekurë të lemuar, për thonjë të bukur me shkëlqim dhe thembra të buta vetëm me një paisje.

Depilatori inovativ dhe funksional përfshin:

 • Depilator
 • Heqës kallosh
 • Shkurtues
 • Prerës qimesh,
 • Limë për manikyr dhe pedikyr me 5 aksesorë.
 • I rikarikueshem, një set praktik edhe për udhëtim.
Më shumë
Detajet e Produktit

Seti i vetëm që ju duhet për bukuri!

Wellneo 5/1 Pro Wet & Dry është paisja më e re që do të behet partneri juaj I pandashem kur vije fjala për largimin e qimeve. I lehtë për përdorim dhe shumë praktik, do të ju plotësoj te gjitha nevojat e juaja për nje pamje të shkëlqyer. Ky produkt i shkëlqyer 5 në 1 ka këto funksione:

 1. Zbut kembet
 2. Rruaj ndersqetullat
 3. Largo kallot ne kembe
 4. Shkurto qimet
 5. Shkelqe thonjte
1 2 3 4 5

Bëhu e bukur nga koka deri të kembet!

Te gjithe meritojne qe te kene lekure te bute. Me paisjen Wellneo 5-in-1 Beauty Pro Wet & Dry ju mund ti keni te gjitha keto ne komfortin e shtepise suaj pa pasur nevoje te paguani shuma marramendese ne sallonet e bukurise!

Imagjinoni lirinë: nuk ka më shumë makina rroje, shkuma për rruajtje, jo më djegie të lëkurës nga dylli i nxehtë, jo më kohë të humbur dhe shërbime të shtrenjta nga sallonet e bukurisë!

 E përdori për heqjen e kallusit, regullimin e thonjëve, dhe largimin e qimeve. Thjesht është funksionale dhe i përmbush të gjitha kërkesat dhe nevojat e mia të përditshme 

Besa K., Konsumatore e kënaqur

Shijojeni ndryshimin ne komoditetin e shtëpisë tuaj.

Wellneo 5n1 Beauty Pro Wet & Dry është një makine e re e sistemit revolucionar për heqjen e qimeve që do të bëhet partneri juaj i domosdoshëm kur është fjala për bukurinë dhe mirëqenien e lëkurës tuaj. Përdoret lehtë dhe shumë praktik, do te ju ofroj çdo gjë që ju nevoitet për një pamje atraktive dhe shkëlqyese.

 • Mund ta përdorni nen ujë dhe ne lëkure të thatë. Është rezistent ndaj ujit, ju mund ta përdorni në dush.

 • Ka një dritë LED qe do te ju mundësoj ti shihni dhe qimet me të imta dhe të padukshme

 • I vogël kompakt dhe pa kabllo që do ta bëj përdorimin më të lehtë

 • Dizajni ergonomik që do ti përshtatet dorës tuaj

5 funksione te ndryshme ne 1 paisje shumë praktike

Wellneo 5n1 Beauty Pro Wet & Dry kombinon 5 pajisje efikase në 1: heqes i kallove, depilator, qethës, makinë prerëse dhe makine për shkëlqim te thonjëve me 4 brusha shtesë për manikyr / pedikyr. Juve nuk do të duhen 5 pajisje të veçanta për të shkëlqyer, Pro Wet Wellneo 5in1 Beauty & Dry do të kujdeset për të gjitha nevojat tuaja. Ju kursen para dhe kohë.

Zbuloji këmbët në sandale dhe papuqe

Wellneo 5in1 Beauty Pro Wet & Dry është revolucioni më i ri ndaj kujdesit dhe do të bëhet partneri juaj i pa ndashëm kur do te vie fjala për largimin e kallusit dhe qimeve. Do ti bëj këmbet tuaj të shkëlqejnë dhe ju do te ndiheni komfort t'i tregoni kembet ne çdo kohe dhe çdo rast. Shumë i lehtë të përdoret dhe praktik, do të ju plotësoj të gjitha nevojat dhe kerkesat e juaja për nje lëkurë të shkëlqyer dhe atraktive.

Largoj qimet e pa dëshiruara me një hap

Depilatori bënë që qimet tuaja të rriten më ngadalë dhe të jenë më të buta, kështu që ju nuk do te keni nevoje t'i hiqni pas nje jave ne krahasim me rruarjen qe ju duhet ti hiqni cdo dite. 

Rruaj & Kufizo për një pamje të pastert

Makinë prerëse miqësore me lëkuren

Shtojca është projektuar për të siguruar një pamje të rregullt e të pastër, duke e bërë atë një zgjedhje perfekte për linjen bikini. Meshkujt gjithashtu mund të zgjidhin midis 3 parametrave të ndryshme për kufizim dhe rruajtje

Tregoji duart dhe këmbet pa siklet

Seti Manikyr & Pedikyr prerës, shkëlqys dhe jep formë thonjëve tuaj dhe është ideale për përdorim në thonjë natyral, si dhe thonjë me akrilik. 

Përveç kësaj ju do të merrni dhe 4 brusha të ndryshme pedikyr/manikyr:

 1. Brushë shkëlqyese per një pamje natyrale
 2. Formësim dhe rrethues për thonjë
 3. Largimi i kutikulave dhe pastrimi i thonjëve përfundi
 4. Thonjë të lëmushëm dhe me formë
Informata shtese

Si funksionon

Efektive për një kohë të gjatë

Një paisje e vetme e cila është shumë funksionale dhe përfshin edhe disa aksesorë që ju duhen për higjenën personale. Dizajn i vogël dhe kompakt, perfekt për tu përdorur në shtepi ose kur udhëtoni.

Depilator

Depilatori bën që qimet tuaj të rriten përsëri më të holla dhe më ngadalë, kështu që juve do të ju duhet ti largoni një herë në disa javë në vend të një herë në disa ditë. Duke ju lënë me rezultate  të shkëlqyera, qimet që do të rriten përsëri do të jenë të buta dhe më pak të dukshme. Depilatori heq qimet shpejt dhe me lehtësi nga këmbët dhe parakrahët deri te zonat më delikate si nensqetullat. Efektivisht heq qimet e padëshiruara, duke ju lënë me rezultate të shkelqyeshme. 

Makinë rroje + makinë prerëse

Ky sistem ofron që të zgjidhni nga 3 prerësit e ndryshme me përshtatjen e gjatësi sipas nevojës. Tehu nga  çelik do të mbajë lëkurën tuaj të butë dhe të pastër pas çdo përdorimi pa e dëmtuar atë.

Makinë manikyr / pedikyr:

Zbukuron, limon dhe formon thonjtë tuaj. Në thonjë natyral apo me akrilik dhe për çdo alternativë tjeter për ta mbajtur lëkurën në duart tuaja dhe në këmbë të butë dhe të lëmuar.

Heqës i kallove:

Mos kini frikë për të treguar këmbët tuaja të buta dhe të lëmura në çdo kohë dhe kurdo. Në mënyrë efektive dhe të lehtë largoni lëkuren e vdekur, lëkurën e vështirë, te thatë dhe kallot. Ideal për trajtimin e duarve dhe këmbëve. Makinë e përsosur për të përfunduar manikyr tuaj / pedikyr – që ju kursen kohë dhe para!

Rekomandohet për

Përdorimi Wellneo 5/1 pro Wet & Dry:

 • Kudo dhe kurdo që dëshironi
 • I qëndrueshëm ndaj ujit
 • I lehtë
 • Dizajn i bukur dhe I modeluar  përfek për udhëtime

Informata teknike

Seti përfshin:

 • 1x Wellneo 5in1 Beauty Pro Wet & Dry Main unit
 • 1x kokë për heqjen e kallove
 • 1x kokë për të prerë dhe shkurtuar qimet
 • 1x depilator
 • 1x set për manikyr/pedikyr
 • 1x brushë pastruese

Informacione teknike:

 • Madhësia e produktit: 16 cm
 • Pesha e produktit: 0,35 kg
 • Fuqi: 3V - 2x AA bateri (nuk përfshihen)
 • Shpejtësia: 1 shpjetësi për çdo funksion

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star