Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Pajisje për lyerje Top Shop Paint Plus

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Me kompresorin revolucionar ju mund të ndiheni profesionist në lyerjen e ambienteve tuaja të brendshme ose të jashtme. Jashtëzakonisht kompakt për tu mbajtur në dorë, thjeshtë mbushni rezervuarin e pajisjes me ngjyrë, tërhiqni këmbëzën dhe filloni lyerjen.

 • Lyerje efiçiente në sipërfaqe të drejta, tavane, tulla, drunjë, beton apo çdo sipërfaqe tjetër
 • Me butonin për të ju përshtatur dorës
 • Jashtëzakonisht i lehtë në peshë & përdorim
 • Nuk benë rrëmujë dhe i lehtë për pastrim
 • Kurseni kohë, ngjyrë dhe para
Pajisje për lyerje Top Shop Paint Plus
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Me kompresorin revolucionar ju mund të ndiheni profesionist në lyerjen e ambienteve tuaja të brendshme ose të jashtme. Jashtëzakonisht kompakt për tu mbajtur në dorë, thjeshtë mbushni rezervuarin e pajisjes me ngjyrë, tërhiqni këmbëzën dhe filloni lyerjen.

 • Lyerje efiçiente në sipërfaqe të drejta, tavane, tulla, drunjë, beton apo çdo sipërfaqe tjetër
 • Me butonin për të ju përshtatur dorës
 • Jashtëzakonisht i lehtë në peshë & përdorim
 • Nuk benë rrëmujë dhe i lehtë për pastrim
 • Kurseni kohë, ngjyrë dhe para
Më shumë
Përshkrimi

 

Lyeni shpejt & lehtë ambientet tuaja të brendshme & të jashtme

Vetëm kur mendoni të lyeni shtëpinë bëheni me dhimje koke? Shkallët, kovat, furcat...etj. harxhimi i kohës dhe parave. Tani, ju mund të lyeni më shpejt, me thjesht dhe lyerja do të kthehet në kënaqësi me Paint Plus!

Peshë jashtëzakonsht e lehtë, mund të lyeni çdo gjë dhe çdo hapësirë. Thjeshtë vendosni ngjyrën në rezervuar, tërhiqni këmbëzën dhe filloni të lyeni si një profesionist!

Një shtresë është mjaftueshëm

Me Paint Plus ju mund të lyeni mure, tavane, tulla, dru, beton dhe çdo sipërfaqe që ka nevojë për lyrje. Teknologjia e sprucimit Cutting Edge falë të cilës mund të lyeni vetëm me një shtresë.

Pa rrëmujë, furça, rrula dhe kova përplot ngjyrë. Thjesht shtypni butonin dhe shikoni transformimin e ambientit që do të lyeni.

I lehtë për përdorim

Paint Plus është shumë i lehtë në përdorim sa që mund të përdoret edhe me një dorë. Nuk pikon dhe gryka sprucuese është shumë e lehtë për tu pastruar pasi të keni përfunduar lyerjen.

Ka butonin me të cilin ju mund të rregulloni sprucimin, kështu lyerja do të jetë në përpikëri.

Përdoreni në ambiente të brendshme & të jashtme

Paint Plus mund të përdoret në hapësirat brenda dhe jashtë. Renovoni dhe jepini një pamje të re mobiljeve tuaja të drurit apo shtëpizës së qenit.

 • Gurë

 • Gardh

 • Shtëpizë e qenit

 • Mobile metali

 • Muri

 • Ulëse

 • Mobile druri

 • Mur me tulla

Me Paint Plus ju mund të përdorni:

 • Ngjyrë me bazë uji
 • Llak
 • Ngjyrë me bazë vaji
 • Ngjyrë  për materiale druri
 • Ngjyrë për materiale alumini

Ndryshoni pamjen e shtëpisë lehtë dhe shpejt!

Paint Plus ju ndihmon ti jepni një pamje të rigjeneruar shtëpisë me një sprucim dhe pa shumë rrëmujë.

Që tani e tutje muret dhe shtëpia juaj do të lyhet më shpejt, thjesht dhe lehtë.

Me Paint Plus çdonjeri mundet!

Informata shtesë

Me Paint Plus mund të pikturoni me:

 • Ngjyra me bazë uji
 • Mbushësit
 • Aksesorët
 • Ngjyra me bazë vaji
 • Ngjyra smalti
 • Sipërfaqe druri
 • Mbrojtës druri
 • Njollat e drurit
 • Ngjyra aluminit

Të dhëna teknike:

 • Volt: 220-240V
 • Frekuenca: 50 Hz
 • Kapaciteti: 800 ml
Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera Volt: 220-240V; Frekuenca: 50Hz; Kapaciteti: 800ml

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star