Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Wellneo Painmaster

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

A jeni lodhur duke qenë në dhimbje gjatë gjithë kohës? Dëshironi të shpëtoni nga dhimbjet kronike një herë e përgjithmonë dhe të mos përdorni më medikamente? Painmaster është një trajtim i thjeshtë, por tepër i efektshëm për lehtësimin e dhimbjeve që mund të përdoret nga pothuajse secili.

 Painmaster mund të përdoret për të trajtuar lloje të ndryshme të dhimbjeve, duke përfshirë:

 • artritin, fibromyalgia,
 • dhimbjet e nervit shiatik
 • spazma të muskujve
 • dhimbjet menstruale, ënjtjet
 • inflamacionet dhe shumë lloje të tjera të dhimbjeve.
Wellneo Painmaster
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

A jeni lodhur duke qenë në dhimbje gjatë gjithë kohës? Dëshironi të shpëtoni nga dhimbjet kronike një herë e përgjithmonë dhe të mos përdorni më medikamente? Painmaster është një trajtim i thjeshtë, por tepër i efektshëm për lehtësimin e dhimbjeve që mund të përdoret nga pothuajse secili.

 Painmaster mund të përdoret për të trajtuar lloje të ndryshme të dhimbjeve, duke përfshirë:

 • artritin, fibromyalgia,
 • dhimbjet e nervit shiatik
 • spazma të muskujve
 • dhimbjet menstruale, ënjtjet
 • inflamacionet dhe shumë lloje të tjera të dhimbjeve.
Më shumë
Detajet e Produktit

Teknologji micro-current për lehtësim të shpejtë të dhimbjeve

Teknologjia revolucionare mikro-current, e përdorur nga Painmaster, është zhvilluar gjatë një periudhe katër-vjeçare të gjerë të kërkimit dhe zhvillimit. Që atëherë, Painmaster ka avansuar kufijtë e perceptuar të terapisë mikro-current, duke gjeneruar një produkt jashtëzakonisht efikas i cili është testuar klinikisht për performacën dhe dhe cilësinë.

Painmaster mund të ju ndihmoj për të gjitha llojet e dhimbjeve

Painmaster lehtëson dhimbjen dhe inflamacionin praktikisht në çdo pjesë të trupit ku ju ndjeni dhimbje. Ju mund ta hiqni dhe ta vendosni lehtësisht në çdo vend që ju duhet.

Painmaster mund të përdoret për të trajtuar lloje të ndryshme të dhimbjeve, duke përfshirë:

 • artritin, fibromyalgia, dhimbje të nervit shiatik
 • spazma te muskujve
 • dhimbje menstruale
 • ënjtje dhe inflamacion
 • dhe shumë lloje të tjera të dhimbjes

Do të ju ndihmoj me

 • dhimbje të gjurit
 • dhimbje të shpinës,
 • dhimbje të bërrylit,
 • lëndime sportive dhe dhimbje akute nga lëndimi.

Paisje mjekësore pa medikamente për lehtësimin e dhimbjeve kronike

Painmaster ju mundëson të largoni dhembjen pa përdorimin e barnave. Pajisja mjekësore revolucionare “Pain Master”, jo vetëm që ndalon dhimbjen por edhe përshpejton procesin e shërimit. Bazuar ne terapinë mikro-current është vërtetuar se Painmaster lehtëson dhimbjen dhe inflamacionin praktikisht në çdo pjesë të trupit ku ju ndjeni dhimbje. Mbi të gjitha, punon shpejt dhe sigurt.

Terapitë e shtrenjta zgjasin me muaj të tërë deri sa të japin rezultate. Barnat dhe injeksionet vetëm se i maskojnë simptomat ose bllokojnë dhimbjen, ndërsa efektet anësore janë të frikshme. Por Painmaster e shpejton shërimin natyral dhe procesin e rikuperimit. Terapia është 100% natyrale.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star