Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Tenxhere me Presion, Multicooker Queen 6L

Photo
Video
-17%

Përgatisni plot ushiqme të shijshme më lehtë dhe më shpejtë me Multicooker Queen! Kjo tenxhere me presion kombinon mënyra të ndryshme gatimi në një pajisje të vetme. Ka 16 funksione të paracaktuara, me program të mëvonshëm 24-orësh dhe funksionin e ruajtjes së ngrohtësisë. Tenxherja ka sipërfaqe jo ngjitëse, andaj jo vetëm përgatitja e ushqimit, por edhe pastrimi do të jetë më i lehtë. Ka fuqi 1000W dhe kapacitet 6L. Me gjithë këto cilësi, pa dyshim kjo tenxhere do të jetë “mbretëresha” e çdo kuzhine.

Tenxhere me Presion, Multicooker Queen 6L

Çmimi i rregullt: 179,90 €


Çmimi special: 149,91 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Përgatisni plot ushiqme të shijshme më lehtë dhe më shpejtë me Multicooker Queen! Kjo tenxhere me presion kombinon mënyra të ndryshme gatimi në një pajisje të vetme. Ka 16 funksione të paracaktuara, me program të mëvonshëm 24-orësh dhe funksionin e ruajtjes së ngrohtësisë. Tenxherja ka sipërfaqe jo ngjitëse, andaj jo vetëm përgatitja e ushqimit, por edhe pastrimi do të jetë më i lehtë. Ka fuqi 1000W dhe kapacitet 6L. Me gjithë këto cilësi, pa dyshim kjo tenxhere do të jetë “mbretëresha” e çdo kuzhine.

Më shumë
Përshkrimi

Kurseni kohë dhe gatuani shëndetshëm me Multicooker

Pse multicooker është zgjedhja e duhur?

 • Është tenxhere me presion dhe multifunksionale - zëvendëson plot pajisje tjera
 • Ka 16 programe të paracaktuara - ju gatuani thjesht me ndihmën e një butoni;
 • Ka një program të cilin mund ta zgjidhni ju dhe gatim të mëvonshëm;
 • ka një vëllim prej 6 l, i cili është i mjaftueshëm për darkë për të gjithë familjen;
 • Është pajisje e sigurtë, pasi ka funksione sigurie të integruara;
 • Mos u shqetësoni për rregullimin e presionit - tenxherja me presion kujdeset për të.
Tenxhere Multicooker Queen 6L

Përparësitë e Multicooker Queen

Kjo pajisje që gatuan për ju, po ashtu është mjaft e lehtë për t'u përdorur. Ja disa nga përparësitë që ka:

 • Tenxhere Multicooker Queen 6L

  Funksione sigurie të integruara

 • Tenxhere Multicooker Queen 6L

  Gatuani vetëm me një buton

 • Tenxhere Multicooker Queen 6L

  16 programe të paracaktuara

 • Tenxhere Multicooker Queen 6L

  Tenxhere e brendshme çelik inox

Me multicooker ju mund të gatuani gjithçka që dëshironi

 • Tenxhere Multicooker Queen 6L

  Gjellë me perime

 • Tenxhere Multicooker Queen 6L

  Gjellë me mish

 • Tenxhere Multicooker Queen 6L

  Ngrohni ushqimin

 • Tenxhere Multicooker Queen 6L

  Fërgim

 • Tenxhere Multicooker Queen 6L

  Mish me avull

 • Tenxhere Multicooker Queen 6L

  Oriz apo pilaf

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.