Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Thikë dyshe Delimano Nutribullet

Photo
Video

NutriBullet është ekstraktues i lëndëve ushqyese dhe aksesori me tehe të rrafshta është pjesë e tij. Tehet janë ideale për bluarje të kokrrave, bimëve të freskëta dhe copëtimin e arrive, lajthive apo bademit. Tehet janë të punuara prej çeliku inox, janë të fuqishme dhe nuk kanë nevojë për mprehje.

Thikë dyshe Delimano Nutribullet
9,90 €
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 2-5 ditë
  • Më shumë
  • Specifikat Teknike
Më shumë

NutriBullet është ekstraktues i lëndëve ushqyese dhe aksesori me tehe të rrafshta është pjesë e tij. Tehet janë ideale për bluarje të kokrrave, bimëve të freskëta dhe copëtimin e arrive, lajthive apo bademit. Tehet janë të punuara prej çeliku inox, janë të fuqishme dhe nuk kanë nevojë për mprehje.

Më shumë
Specifikat Teknike
Pesha 0.18 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star