Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dormeo White Sales

Dormeo White Sales - Zbritje deri në 60%

Nxito dhe përfito i pari nga OFERTAT MË TË MIRA!

deri -60%
 
[banner_timer]
 

Prerës i shpejtë Nicer Dicer Delimano

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Me prerësin Delimano Brava Nicer Dicer, ju mund të prisni të gjitha frutat dhe perimet më shpejtë dhe më thjeshtë se më parë. Teknologji e shpejtë për prerje me 3 thika të ndryshme (që ndërrohen) për prerje në rende të holla, kubike dhe prerje në 6 anë apo pjesë.

Prerës i shpejtë Nicer Dicer Delimano
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Me prerësin Delimano Brava Nicer Dicer, ju mund të prisni të gjitha frutat dhe perimet më shpejtë dhe më thjeshtë se më parë. Teknologji e shpejtë për prerje me 3 thika të ndryshme (që ndërrohen) për prerje në rende të holla, kubike dhe prerje në 6 anë apo pjesë.

Më shumë
Përshkrimi

5 arsye pse Nicer Dicer do të shëndrroj gatimin në një kënaqësi të vërtetë.

 • E vogël dhe kompakte: një pajisje dore e vogël dhe shumë e thjeshtë për përdorim
 • Shumë e mprehtë: thika çelik inox G-nox të mprehta për kohë të gjatë
 • Nuk zë hapësirë: palosen të gjitha bashkë dhe nuk zënë shumë hapësirë në dollap
 • Mund të merret me vete:kudo që ju shkoni.
 • E sigurtë: buton që bllokon thikat dhe nuk i lejon të lëvizin, është plotësisht e sigurtë
Nicer Dicer Quick Int

Seti Nicer Dicer përfshin 3 thika për prerje të ndryshme:

 • Nicer Dicer Quick Int

  Prerje me rende

 • Nicer Dicer Quick Int

  Prerje në 6 pjesë

 • Nicer Dicer Quick Int

  Prerje në rende të holla

 • Nicer Dicer Quick Int

  Prerje në kube

Ky set fantastik për prerje përfshin:

 • 1x Preresin Nicer Dicer
 • 3x Lloje të thikave
 • 1x Kornizën fikse që vendosen thikat
 • 1x Enën mbajtëse me kapacitet: 200 ml
 • 1x Kapak për të mbajtur të gjitha pemët e perimet të freskëta
Nicer Dicer Quick Int

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!