Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Mikser dore, me mbajtëse

Photo
Video
-17%

Përgatisni pjekurinat e preferuara shpejt dhe pa mundim, falë këtij mikseri praktik! Ka fuqi 300W, 5 nivele të shpejtësisë, funksionin turbo, 2 aksesorë për përzierjen e kremit dhe 2 për brum. Po ashtu, është i pajisur me një mbajtëse, në të cilën mund ta vendosni mikserin dhe aksesorët. Pasi të keni kryer punë, aksesorët hiqen me prekjen e një butoni. Materiali: çelik inox dhe plastikë.

Mikser dore, me mbajtëse

Çmimi i rregullt: 29,90 €


Çmimi special: 24,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Përgatisni pjekurinat e preferuara shpejt dhe pa mundim, falë këtij mikseri praktik! Ka fuqi 300W, 5 nivele të shpejtësisë, funksionin turbo, 2 aksesorë për përzierjen e kremit dhe 2 për brum. Po ashtu, është i pajisur me një mbajtëse, në të cilën mund ta vendosni mikserin dhe aksesorët. Pasi të keni kryer punë, aksesorët hiqen me prekjen e një butoni. Materiali: çelik inox dhe plastikë.

Më shumë
Përshkrimi

Praktik, i fuqishëm dhe elegant – mikseri që po i mungon kuzhinës tuaj

Ky mikser funksional do ta bëjë më të lehtë përgatitjen e ëmblësirave dhe pjekurinave. Ka motor me fuqi 300W, pesë shpejtësi dhe funksionin turbo, që t’ju ndihmojë të arrini kremin e përsosur shpejt dhe pa mundim. Butonat e shpejtësisë janë të vendosur në dorezën e mikserit, në mënyrë që të operoni më lehtë me një dorë.

Mikseri është i pajisur me katër akesorë, dy prej tyre të dizajnuar për të përzier apo tundur vezë dhe krem. Kurse dy aksesorët e tjerët janë për të përzier brum.

Mikser dore me mbajtëse

Mbajtëse praktike, për një kuzhinë më të organizuar

Mikseri vjen me një mbajtëse, e dizajnuar për t’i lënë aksesorët dhe mikserin, dhe ta mbani kuzhinën më të organizuar gjatë apo pas gatimit.

Pasi të keni mbaruar punë, mund t’i hiqni aksesorët me prekjen e një butoni.

Mikser dore me mbajtëse

Specifikat teknike & benefitet

  • Materiali: plastikë dhe çelik inox
  • Fuqia: 300W
  • Tensioni: 220-240 V, 50/60 Hz
  • 5 shpejtësi + funksioni turbo
  • Në set përfshihen 4 aksesorë
  • Ngjyrat në dispozicion: e zezë dhe argjend

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.