Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Mbulesë Mbrojtëse E Brendshme Për Veturë Top Shop Seaberg

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Mbron ndenjësen e pasme nga papastertitë, qimet dhe njollat. Shumë e lehtë dhe praktike për çdo makinë.

Mbulesë Mbrojtëse E Brendshme Për Veturë Top Shop Seaberg
29,90 €
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Informata shtese
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Mbron ndenjësen e pasme nga papastertitë, qimet dhe njollat. Shumë e lehtë dhe praktike për çdo makinë.

Më shumë
Detajet e Produktit

Merreni qenin në makinën tuaj pa u shqetësuar nëse do ta ndoti

  • Mbron ndenjesen e pasme nga papastertitë, qimet dhe njollat. Shume e lehtë dhe praktike për cdo makinë. 
  • Mbulesa e ndenjëses së makinës shtrohet dhe ofron një udhëtim të rehatshëm dhe të sigurtë.
  • Pikat e shumta të kapjes si dhe shiritat përshtatës e mbajnë mbulesën të palëvizshme në të gjitha mjetet me mbështetëse koke.
Informata shtese

Informacione Teknike:

  • Përmasa: 145x150 cm

Në paketim përfshihet:

  • 1x mbulesë për sediljen e makinës
Specifikat Teknike
Dimenionet 143 x 165 cm
Material polyester

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star