Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Tepih për banjo Dalia Dormeo

Photo
Video

Shijoni butësi & ngrohtësi nën këmbët tuaja sapo të dilni nga dushi, duke shkelur mbi tepihun Dalia me sfungjer memory. Ky tepih reagon ndaj presionit & nxehtësisë dhe i përshtatet formës së këmbëve tuaja, duke ju ofruar një ndjesi luksoze. Ka përmasa 50x70cm dhe pjesa e poshtme është jo-rrëshqitëse, për më shumë siguri gjatë përdorimit. Po ashtu, ka dizajn elegant dhe i shton stil banjos suaj.

Tepih për banjo Dalia Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 2
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Shijoni butësi & ngrohtësi nën këmbët tuaja sapo të dilni nga dushi, duke shkelur mbi tepihun Dalia me sfungjer memory. Ky tepih reagon ndaj presionit & nxehtësisë dhe i përshtatet formës së këmbëve tuaja, duke ju ofruar një ndjesi luksoze. Ka përmasa 50x70cm dhe pjesa e poshtme është jo-rrëshqitëse, për më shumë siguri gjatë përdorimit. Po ashtu, ka dizajn elegant dhe i shton stil banjos suaj.

Më shumë
Përshkrimi

Shkelni mbi një tepih të butë, absorbues dhe të sigurtë

Një tepih për banjo është mëse i nevojshëm, sepse përbën vendin ku ju do të shkelni pas një dushi freskues apo relaksues. Ju ndihmon t'i thani këmbët pas dushit, ta mbani pastër dyshemenë e banjos dhe ta shmangni ndonjë aksident (rrëshqitje) në pllaka. Andaj, tepihu Dala është tepihu që ju duhet.

Tepih për banjo Dalia Tepih për banjo Dalia Tepih për banjo Dalia

Për më shumë luks & butësi pas një dushi relaksues

Tepihu Dalia kombinon butësinë, luksin, rehatinë dhe sigurinë, prandaj është më i miri për banjon tuaj. Cilësia e këtij e ka bazë në këto 3 karakteristika:

 • Tepih për banjo Dalia

  Bërthama e tepihut përmban 2cm sfungjer memory. Ky material reagon në mënyrë dinamike ndaj presionit dhe nxehtësisë, duke ju përshtatur formave të këmbëve tuaja. Në këtë mënyrë, ju ofron mbështetjen dhe relaksin e nevojshëm pas një dushi freskues.

 • Tepih për banjo Dalia

  Sfungjeri është i mbuluar me një material leshi të butë & absorbues, i cili thahet shpejt. Po ashtu, ka një trajtim ultra-fresh për t'i mbajtur larg bakteret, mikrobet dhe aromat e pakëndshme, dhe duke siguruar që tepihu të qëndrojë i freskët më gjatë.

 • Tepih për banjo Dalia

  Sipërfaqe jo-rrëshqitëse, falë së cilës tepihu qëndron në vend, nuk rrëshqet dhe kështu shmangë ndonjë aksident të mundshëm.

Dy ngjyra dhe një dizajn i mrekullueshëm

Tepihu ka madhësi 50x70cm dhe është në dispozicion në dy ngjyra klasike: e kaftë e ngrohtë dhe e gjelbër e freskët, secila me nga një dizajn dy-ngjyrësh, frymëzuar nga natyra.

Tepih për banjo Dalia Tepih për banjo Dalia

Pjesë e koleksionit ekskluziv Dalia

Shtoni më shumë luks dhe stil në banjon tuaj, duke e kompletuar pamjen me produktet tjera nga linja Dalia: mantel, peshqir, shportë të rrobave dhe setin me 3 aksesorë për banjo.

Koleksioni Dalia
Specifikat Teknike
Dimensionet 50x70cm
Linja Dormeo Bath
Material 100% polyester, AirX System, shpuzë memoruese
Programi Dormeo banjo
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi