Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MBUSHI BATERITË | Deri -70%

MBUSHI BATERITË | Deri -70% - Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

 
[banner_timer]
 

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE - Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

 
[banner_timer]
 

Masazhues 5në1 Shiatsu për qafë & shpinë Wellneo

Photo
Video
-33%

Ky masazhues është një karrige mbështetëse luksoze, që ofron 5 mënyra për ta zvogëluar sikletin në qafë dhe shpinë. Nyjet e masazhuesit rrotullohen për të stimuluar masazhin antik shiatsu dhe për të ofruar relaks të plotë. Pos masazhit të thellë, ka edhe një opsion të ri të masazhit rrotullues! Përmirësoni mirëqenien tuaj dhe thuani lamtumirë parehatisë!

Masazhues 5në1 Shiatsu për qafë & shpinë Wellneo

Çmimi i rregullt: 299,90 €


Çmimi special: 199,91 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 4
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Ky masazhues është një karrige mbështetëse luksoze, që ofron 5 mënyra për ta zvogëluar sikletin në qafë dhe shpinë. Nyjet e masazhuesit rrotullohen për të stimuluar masazhin antik shiatsu dhe për të ofruar relaks të plotë. Pos masazhit të thellë, ka edhe një opsion të ri të masazhit rrotullues! Përmirësoni mirëqenien tuaj dhe thuani lamtumirë parehatisë!

Më shumë
Përshkrimi

Përmirësoni mirëqenien tuaj

A ndiheni shpesh tërësisht të lodhur? Masazhuesi 5në1 Shiatsu është një karrige mbështetëse masazhuese, që do ta përmirësojë mirëqenien tuaj në 5 mënyra të ndryshme.

Njihuni me masazhuesin 5në1 për qafë dhe shpinë:

  • Lehtëson tensionin e muskujve në qafë, shpinë dhe zonën e sipërme të këmbëve.
  • Ofron 5 lloje të ndryshme të masazheve.
  • Përmban një funksion për fikje automatike 15min dhe mbrojtje nga nxehtësia e tepërt.
  • Është punuar me materiale të ajrosshme, që ndihmojnë në shpërndarjen e nxehtësisë.

Masazh i thellë trazues (kneading massage)

Në këtë opsion, 4 nyje masazhuese rrotullohen për të stimuluar masazhin antik shiatsu. Pos që çliron muskujt e ngurtësuar dhe lehtëson nyjet e muskujve, po ashtu stimulon pikat e akupresurës për rifreskim të plotë të trupit. Ky masazhues ju ofron zgjedhje mes 3 zonave të masazhit: shpina e plotë, pjesa e sipërme e shpinësa apo vetëm pjesa e poshtme e shpinës.

Masazh i personalizuar për qafë

Ky opsion është i përkryer për ta çliruar tensionin në qafë, falë lartësisë së rregullueshme në 4 nyjet për qafë. Ky masazh i thellë kthen fleksibilitetin e qafës dhe zbutë muksujt e ngurtësuar si pasojë e leximit apo të punuarit ulur për një kohë të gjatë. Mbulesa e nyjes masazhues për qafë mund të hiqet nga pajisja dhe të lahet.

Masazh shpine në pika të caktura

Ky masazhues mund të targetojë nyje apo pika të caktuara në muskujt e shpinës. Kombinuar me opsionin e nxehtësisë, ndihmon në çlirimin e stresit të shkaktuar si pasojë e muskujve të ngurtësuar. Kur e aktivizoni këtë opsion, masazhuesi do të targetojë me saktësi zonat e zgjedhura, duke ju ofruar një masazh të personalizuar e çlirues.

Masazh rrotullues

Në këtë opsion, nyjet masazhuese rrëshqasin përgjatë shpinës suaj në të njejtën mënyrë sikurse një masazhues do t’a bënte masazhin me gishta. Nyjet e masazhit rrotullues aplikojnë presion të përqendruar, i cili lehtëson tensionin e muskujve dhe shton qarkullimin e gjakut në tru dhe qendrat hormonale. Ky lloj masazhi po ashtu mund të jetë një përgatitje e shkëlqyer për meditim.

Masazh kompresimi i ajrit

Ky masazhues fryn dhe shfryn xhepat e ajrit, duke aplikuar 3 nivele të presionit në bel, kofshë dhe ije. Kjo ndikon në sistemin nervor, duke e ndihmuar të relaksohet tërësisht. Po ashtu, përgatitë muskujt për aktivitet dhe përmirëson qarkullimin e gjakut, që është i dobishëm për mirëqenien e përgjithshme.

Terapi ngorhëse

Ju e dini se një dush i ngrohtë gjallëron të gjitha shqisat? Terapia ngorhëse ofron ndjesi edhe më të mirë. Shton qarkullimin e gjakut, zvogëlon ngurtësinë në nyje dhe zvogëlon parehatinë. Ngrohtësia zbutëse ndihmon në çlirimin e muskujve të ngurtësuar dhe ju ndihmon të çlodheni pas një dite të gjatë e të ngarkuar.

Ndryshojeni jetën për të mirë

Ky masazhues po ashtu ka një sipërfaqe të ndashme e cila rregullon intensitetin e masazhit rrotullues dhe shiatsu. Ju mund ta përdorni këtë karrige masazhuese të mrekullueshme në shtëpi ose edhe gjatë udhëtimeve – kurdo që ju duhen ca çaste relaksimi. Thuani lamtumirë lodhjes e muskujve të ngurtësuar dhe trajtojeni trupin tuaj ashtu si e meriton.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi