Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Makinë për qepje Fast Sew Top Shop

Photo
Video

Makina për qepje Fast Sew punon me bateri, është e vogël dhe shumë praktike për përdorim. Mund të përdoret në shumicën e materialeve. Një pajisje e domosdoshme për çdo shtëpi. Me këtë makinë mund të qepni pjesë të pantollonave, bluzave madje edhe çantave.

 
Makinë për qepje Fast Sew Top Shop
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Makina për qepje Fast Sew punon me bateri, është e vogël dhe shumë praktike për përdorim. Mund të përdoret në shumicën e materialeve. Një pajisje e domosdoshme për çdo shtëpi. Me këtë makinë mund të qepni pjesë të pantollonave, bluzave madje edhe çantave.

 
Më shumë
Detajet e Produktit

Qep sipas qefit tënd me makinën qepëse Fast Sew

A të janë grisur xhinset, xhaketa, jastëku apo çanta? Shpesh është dashur t'i hidhni pasi shërbimi i rrobaqepsisë është i kushtueshëm dhe ju merr shumë kohë.

Ruani rrobat dhe kurseni paratë tuaja – duke përdorur makinën qepëse Fast Sew, një pajisje praktike e cila mund të bëjë pothuajse gjithçka që bën një makinë qepëse e madhe, madje pa pasur fare eksperiencë në qepje.

Fast Sew

Pajisje dore, pa kabllo & për çdo shumicën e materialeve

Makina qepëse Fast Sew është kompakte dhe punon thjeshtë me shtypjen e një butoni. Nuk ju duhet eksperiencë në këtë fushë - thjeshtë ndizni pajisjen dhe filloni të riparoni bluzën tuaj ajo do të duket si e re në vetëm pak minuta. Edhe pse e vogël, ajo mund të menaxhoj shumicën e materialeve të cilin ne mund t'i përdorim në përditshmërinë tonë.

Rrobat

 • Fast Sew

  Xhinset e buta

 • Fast Sew

  Bluzat

 • Fast Sew

  Dantella

 • Fast Sew

  Rroba fëmijësh

Tekstil për shtëpi

 • Fast Sew

  Perde

 • Fast Sew

  Mbulesa tavoline

 • Fast Sew

  Jorgan

 • Fast Sew

  Jastëk

Tekstil shtëpie

 • Fast Sew

  Çanta shpine

 • Fast Sew

  Tenda

 • Fast Sew

  DIY

 • Fast Sew

  Lekura të buta

Qepni rrobat tuaja derisa i keni veshur

Kjo makinë qepëse është shumë e lehtë dhe e thjeshtë në përdorim, ju mund ta përdorni për të rregulluar edhe rrobat që i keni veshur dhe kanë nevojë për tu rregulluar.

Në këtë mënyrë ju do të kurseni kohë, veçanarisht nëse shikoni që diçka nuk shkon në momentin e fundit dhe jeni duke u bërë gati për të dalë nga shtëpia. Thjesht, ndizni pajisjen dhe filloni të qepni, do të shikoni sesi Fast Sew do të bëj më të mirën.

Fast Sew

E domosdoshme për çdo shtëpi

Çdo shtëpi duhet të ketë këtë pajisje fantastike. Është një pajisje e vogël që nuk zë shumë hapësirë në shtëpinë tuaj. Punon me bateri dhe mund ta merrni me vete kudo. Fast Sew është perfekte për këdo, madje edhe për ata të cilët nuk kanë fare eksperiencë në qepje.

E përsosur për punime dore

Fast Sew është kompakte dhe e përsosur për punime dore sepse është e gatshme për pak sekonda dhe e thjeshtë në përdorim. Është gjithashtu shumë e shkathët kështu që ju mund të krijoni forma dhe modele me fije në veshjet tuaja ose të fëmijës tënd.

Fast Sew

Paketimi përmban:

 • 1x Fast Sew baza
 • 2x Bobina për pe
 • 1x Extra gjilpëra
 • 1x Aksesorë për të futur perin në gjilperë
 • 1x Zgjatës për pe
 • 1x Manual përdorimi

Produktit i duhen bateritë 4 AA (të cilat nuk janë të përfshira).

Fast Sew
Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera Product requires 4 AA batteries (not included)

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star