Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Vetura e Kaltër Top Shop Magic Tracks

Photo
Video
-40%

Shpejtoni pistën magjike me veturën e kaltër. Vetura e kaltër Magic Tracks është e tejdukshme dhe përfshin 5 drita LED

Vetura e Kaltër Top Shop Magic Tracks

Çmimi i regullt: 12,90 €


Çmimi Special: 7,74 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm. Transporti: 2-3 javë.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Shpejtoni pistën magjike me veturën e kaltër. Vetura e kaltër Magic Tracks është e tejdukshme dhe përfshin 5 drita LED

Më shumë
Detajet e Produktit

Filloni garën tuaj me veturën e kaltër Magic Tracks

Kush do ta fitoj garën? Zbulojeni përmes veturës së kaltër, një aksesor në lodrën më të popullarizuar, Magic Tracks pistën e vrapimeve!

Vetura përfshin 5 drita LED dhe është e tejdukshme gjë qe e benë shumë atraktive garën. Operon me bateri 3 AAA që vëndosen të ndara dhe që hiqen vetëm me kaçavidë – jo më bateri të humbura nën shtrat!

Kohë gare me shokun tuaj më të mirë!

Kur pista montohet është koha për garë! Njëri mund të garoj me veturën e kaltër ndërsa tjetri me atë të kuqe – kështu që kush do të fitoj Çmimin e Madh?

Zbuloni dhe porositni veturat e tjera ashtu që e gjithë familja mund të konkuroj në garë të vështirë në gjithë shtëpinë.

Tash më shumë aksesorë në dispozicion për ju!

 • Magic Tracks Basic kit

  Magic Tracks përfshin 220 pjesë të vogla, veturën e kuqe dhe letrën ngjitëse që përfshin stickerat

 • Police car

  Luaj rolin e policit dhe zë kriminelët! Vetura është e kaltër&bardhë dhe përmban 5 drita LED

 • X track kit

  Bëj pistën me të gjatë dhe më atraktive më 3.3m pjesë dhe një udhë-kryq

Sigurohuni që të porosisni Magic Tracks origjinal

Magic Tracks është një ndër lodrat më të popullarizuara në botë – sigurohu që të porositni origjinalin sepse është I vetmi që ju jep kënaqësinë e vertet!

Si ta njohim lodren Magic Tracks?

 • 1. Magic Tracks ka një mbrojtje për fëmijët

  Magic Tracks ka 3 bateri, të vendosura sigurt, të cilat mund të monitorohen vetëm me kaçavidë.

 • 2. Magic Tracks ka 5 drita LED


  Magic Tracks ka 5 drita ndriçuese LED që krijojnë një pamje magjike.

Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera 3 AAA bateri (nuk përfshihen); 3 Years and Up
Material plastik

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star