Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - temperaturat po rriten, çmimet po zbriten.

Temperaturat po rriten, çmimet po zbriten.

-70%
 
 
[banner_timer]
 

Lopatë Ergonomic Efekt Top Shop

Photo
Video

Lopata Ergonomic Efekt është një lopatë ergonomike shumëfunksionale, e përshtatshme për të gjitha stinët dhe llojet e punës. Tash e tutje, bujqësia, kopshtaria e madje edhe pastrimi i borës në oborr, do të jeni një punë që do ta bëni me kënaqësi.

Lopatë Ergonomic Efekt Top Shop
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Lopata Ergonomic Efekt është një lopatë ergonomike shumëfunksionale, e përshtatshme për të gjitha stinët dhe llojet e punës. Tash e tutje, bujqësia, kopshtaria e madje edhe pastrimi i borës në oborr, do të jeni një punë që do ta bëni me kënaqësi.

Më shumë
Përshkrimi

Më pak presion në shpinë dhe muskujt e shpinës

Falë dizajnit inovativ, kjo lopatë e veçantë ka disa përparësi dhe funskione:

  • Doreza e dizajnuar në mënyrë ergonomike do ta zvogëlojë në mënyrë drastike përkuljen gjatë punës, e cila do të ndikojë pozitivisht në muskujt e kurrizit dhe shpinës.
  • Doreza e përkulur kontrollit, mundëson trajtim efektiv të lopatës.
  • Për shkak të gjeometrisë inovative, lopata Ergonomic Efekt nuk do të rrokulliset kur të ngarkohet apo mbushet.
  • Shiriti është i veshur me material termo, për t'ju mundësuar kontroll të mirë dhe të sigurt.
  • Kornizë të fortë dhe të lehtë alumini - peshon vetëm 1.5kg!
  • Bishti i përforcuar i lopatës, i drejton materialet e ngarkuara drejt qendrës, duke ju mundësuar një të ngarkoni më shumë material e në mënyrë më të ekuilibruar.
  • Lopata Ergonomic Efekt është dizajnuar për të mbajtur barra të rëndë në kushte ekstreme.

Kjo lopatë është prodhuar me materialet më të mira (eko-miqësore), plus ka peshë të lehtë, çka e bën edhe më praktike për përdorim.

Specifikat Teknike
Material alumin

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.