Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Llampë me prekje, Lucia Dormeo

Photo
Video

Pasuroni shtëpinë tuaj me një llampë bashkëkohor dhe elegante – llampë me prekje nga linja Lucia. Me një prekje të thjeshtë në bazën e llampës, ju mund të zgjedhni mes 3 nivele të dritës, që ta përshtatni ndriçimin në dhomë. Funksionon me energji elektrike, dhe ka një kabllo 1.3m.

10% EXTRA zbritje është aplikuar në çmim!
Llampë me prekje, Lucia Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Pasuroni shtëpinë tuaj me një llampë bashkëkohor dhe elegante – llampë me prekje nga linja Lucia. Me një prekje të thjeshtë në bazën e llampës, ju mund të zgjedhni mes 3 nivele të dritës, që ta përshtatni ndriçimin në dhomë. Funksionon me energji elektrike, dhe ka një kabllo 1.3m.

Më shumë
Përshkrimi

Shtoni më shumë ndriçim dhe stil në shtëpinë tuaj

Kjo llampë elegante pa dyshim do të shtojë dekor të bukur në çdo shtëpi. Por mbi të gjitha, është shumë praktike, sepse funksionon me prekje. Pra, mjafton ta prekni pak bazën me gishta për ta aktivizuar dritën që doni.

  1. Prekja e parë: Dritë nate
  2. Prekja e dytë: Dritë e butë
  3. Prekja e tretë: Dritë më e fortë
  4. Prekja e katërt: Llampa fiket

Llampa Lucia funksionon me energji elektrike dhe ka kabllo 1.3m. Për këtë llampë është i përshtatshëm poçi LED E14 (nuk përfshihet në paketim).

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.