Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Litar kërcimi MeMove Wellneo

Photo
Video
-70%

Nëse jeni i dhënë pas stërvitjeve dhe doni ta ushtroni e tonifikoni trupin tuaj, litari për kërcim duhet të jetë pjesë e akesorëve të fitnesit. Ky litar kërcimi nga linja MeMove është aksesori i duhur që do t’ju ndihmojë të digjni kalori. Dorezat e litarit janë prej tekstil najloni dhe kanë pesha shtesë, kurse litari prej çeliku me veshje PVC. Po ashtu, gjatësinë e litarit mund ta rregulloni sipas dëshirës, duke e palosur brenda në doreza pjesën që nuk ju duhet.

Litar kërcimi MeMove Wellneo

Çmimi i rregullt: 24,90 €


Çmimi special: 7,47 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 3
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Nëse jeni i dhënë pas stërvitjeve dhe doni ta ushtroni e tonifikoni trupin tuaj, litari për kërcim duhet të jetë pjesë e akesorëve të fitnesit. Ky litar kërcimi nga linja MeMove është aksesori i duhur që do t’ju ndihmojë të digjni kalori. Dorezat e litarit janë prej tekstil najloni dhe kanë pesha shtesë, kurse litari prej çeliku me veshje PVC. Po ashtu, gjatësinë e litarit mund ta rregulloni sipas dëshirës, duke e palosur brenda në doreza pjesën që nuk ju duhet.

Më shumë
Përshkrimi

Litari për kërcim nga MeMove është i mrekullueshëm për qëndrueshmëri kardio-respiratore.

Pse duhet ta zgjedhni litarin MeMove?

Ju do të përfitoni plot dobi nga ushtrimet me litarin MeMove. Rrotullimi i ngadaltë për shkak të peshës në litar, mundëson kërcimin në kohën e duhur dhe ju ndihmon ta përmirësoni qëndrimin e trupit. Po ashtu, gjatë ushtrimeve me litar, ju digjni kalori.

Dizajni i litarit për kërcim, MeMove

Dorezat e litarit janë prej tekstil najloni dhe kanë pesha shtesë, kurse litari prej çeliku me veshje PVC. Po ashtu, gjatësinë e litarit mund ta rregulloni sipas dëshirës, duke e palosur brenda në doreza pjesën që nuk ju duhet. Është kompakt dhe i përshtatshëm, dhe dizajni praktik mundëson që litari të mos ngatërrohet / lidhet.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi