Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dormeo White Sales

Dormeo White Sales - Zbritje deri në 60%

Nxito dhe përfito i pari nga OFERTAT MË TË MIRA!

deri -60%
 
[banner_timer]
 

Lecka për pastrues me spërkatje

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Për dysheme të pastra dhe me shkëlqim, ju prezentojmë leckat për pastrim me spërkatje nga Rovus! Seti përmban një leckë të dyfishtë - për pastrim të lëngët dhe të thatë si dhe një leckë për xhama, dhe përshtaten me Pastruesin për spërkatje - Rovus dhe Pastruesin shumëfunskional - Rovus. Me këtë set, ju jeni të përgatitur për çdo sfidë pastrimi, madje edhe në zona më të mëdha. Leckat janë të ripërdorshme dhe mund të lahen në lavatriçe.

Lecka për pastrues me spërkatje
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Për dysheme të pastra dhe me shkëlqim, ju prezentojmë leckat për pastrim me spërkatje nga Rovus! Seti përmban një leckë të dyfishtë - për pastrim të lëngët dhe të thatë si dhe një leckë për xhama, dhe përshtaten me Pastruesin për spërkatje - Rovus dhe Pastruesin shumëfunskional - Rovus. Me këtë set, ju jeni të përgatitur për çdo sfidë pastrimi, madje edhe në zona më të mëdha. Leckat janë të ripërdorshme dhe mund të lahen në lavatriçe.

Më shumë
Përshkrimi

Mbajeni pastër çdo kënd të shtëpisë

Nëse jeni prej atyre njerëzve që e mbani të pastër çdo kënd të shtëpisë, sigurisht keni edhe Pastrues me spërkatje - Rovus. Për t’ua lehtësuar edhe më shumë pastrimin, ju kemi sjellë setin e leckave për pastrim me spërkatje. Duke pasur lecka rezervë, ju do të keni çdo herë lecka të pastra për përdorim!

2 lecka pastrimi për çdo sipërfaqe në shtëpinë tuaj

Ky set është i domosdoshëm për rutinën tuaj të pastrimit, sidomos nëse përdorni Pastrues me spërkatje - Rovus. Me këto dy lecka shtesë, ju mund t’i fshini sipërfaqet e ndryshme shpejt dhe lehtë. Seti përfshinë një leckë të dyfishtë cilësore - për pastrim të lëngët dhe pastrim të thatë, dhe një leckë për fshirjen e dritareve. Merreni setin dhe përgatituni për çdo sfidë pastrimi në shtëpinë tuaj!

Pse ju duhet ky set?

Kur ju duhet të pastroni sipërfaqe të mëdha dhe pjesë të ndryshme në shtëpi, është e vështirë t’ia dilni me një leckë. Ju mund ta shpërlani vazhdimisht, por nuk mund t’ia largoni të gjitha papastërtitë që ka mbledhur. Por nëse keni lecka rezervë, thjesht mund ta ndërroni, dhe do të arrini rezultate më të mira pastrimi.

Materiali dhe mirëmbajtja

Ky set leckash ju ofron zgjidhje të shpejtë dhe efikase për pastrimin e dyshemeve. Lecka për dysheme ka dy funksione: njëra është e punuar me pëlhurë chenille për pastrim të lëngët dhe tjetra prej mikrofibre për pastrim të thatë. Kurse lecka për pastrimin e xhamave është e punuar nga poliesteri. Leckat mund të lahen në lavatriçe në temperaturë 30°C dhe përshtaten me Pastruesin me spërkatje - Rovus si dhe Pastruesin shumëfunskional - Rovus.

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!