Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Lecka mikrofibre për pastrim (6 copë)

Photo
Video

Ky set përmban 6 lecka 100% mikrofibre, të cilat mund t’i përdorni për raste të ndryshme pastrimi. Mikrofibrat e tërheqë pluhurin si magnet, andaj ju do të mund të pastroni më shpejt dhe në mënyrë efektive. Në set përfshihen 6 lecka në ngjyra të ndryshme, secila me madhësi 30x30cm dhe peshë 30gr. Mund të lahen deri në 40°C.

Lecka mikrofibre për pastrim (6 copë)
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Ky set përmban 6 lecka 100% mikrofibre, të cilat mund t’i përdorni për raste të ndryshme pastrimi. Mikrofibrat e tërheqë pluhurin si magnet, andaj ju do të mund të pastroni më shpejt dhe në mënyrë efektive. Në set përfshihen 6 lecka në ngjyra të ndryshme, secila me madhësi 30x30cm dhe peshë 30gr. Mund të lahen deri në 40°C.

Më shumë
Përshkrimi

Lecka që e tërheqin pluhurin si magnet

Kur vjen puna për të pastruar shtëpinë, leckat prej mikrofibre janë gjithmonë një zgjidhje e duhur. Ju mund t’i përdorni për të pastruar pluhurin nga mobiljet, për të fshirë dritaret, për të hequr njollat më të forta në qelq, për të pastruar veturën, banjon dhe jo vetëm.

Leckat prej mikrofibre mund të përdoren të thara, apo për më shumë fuqi pastrimi, mund t’i lagni me ujë, dezinfektues apo ndonjë detergjent tjetër.

Seti ka gjashtë lecka në këto ngjyra e kaltër, e kaltër e mbyllët, e portokalltë, e gjelbërt, e verdhë dhe vjollcë. Secila leckë ka madhësi 30x30cm dhe peshë 20gr. Varësisht prej nevojës, mund të lahen edhe në rrobalarëse, por mos i përzieni me rroba tjera. Lani deri në 40°C.

Lecka mikrofibre për pastrim 6 copë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.