Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Verë me çmime t'shkrime

Zbritje deri në 70% në të gjitha brendet. Nxitoni, sasitë janë të limituara.

-70%
Предложение ограничено:
[banner_timer]
 

Syzet e diellit Laura Amatti

Photo
Video

Shtoni dukjes tuaj një pamje glamuroze me syzet e diellit Laura Amatti. Lentet e polarizuara reduktojnë rrezet e diellit, rrisin ngjyrat dhe përmirësojnë pamjen. Nuk keni nevoj të zgjidhni në mes stilit dhe mbrojtjes, thjesht zgjidhni syzet Laura Amatti që ju dhurojnë të dyja!

 • Dizajn klasik më formën e syrit të maces
 • I përshtatet çdo forme të fytyrës
 • Filter UVA/UVB që do të mbroj sytë tuaj nga rrezet e rrezikshme të diellit.
 • Lente të polarizuara
Syzet e diellit Laura Amatti
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm. Transporti: 2-3 javë.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Shtoni dukjes tuaj një pamje glamuroze me syzet e diellit Laura Amatti. Lentet e polarizuara reduktojnë rrezet e diellit, rrisin ngjyrat dhe përmirësojnë pamjen. Nuk keni nevoj të zgjidhni në mes stilit dhe mbrojtjes, thjesht zgjidhni syzet Laura Amatti që ju dhurojnë të dyja!

 • Dizajn klasik më formën e syrit të maces
 • I përshtatet çdo forme të fytyrës
 • Filter UVA/UVB që do të mbroj sytë tuaj nga rrezet e rrezikshme të diellit.
 • Lente të polarizuara
Më shumë
Detajet e Produktit

Lini një përshtypje glamuroze me syzet e polarizuara Laura Amatti

Syzet e diellit Laura Amatti janë të dizajnuara me konceptin e një gruaje moderne. Një grua që dëshiron të lë një përshtypje dhe ti bejë sytë e të gjithëve të kthehen nga ajo.

Ato vijnë në dizajnin klasik dhe në formë të syrit të maces që i përshtatet në përsosmëri çdo forme të fytyrës. Me pamjen e tyre të sofistikuar, syzet e diellit Laura Amatti do t’I shtojnë një pamje luksoze çdo kombinimi tuajit. Logo e fluturës në syzet Laura Amatti do të shtoj gjallëri dhe shkëlqim në çdo dukje tuajën.

Stili dhe mbrojtja nga dielli në një palë syze dielli fashion

Sytë janë rruga tek shpirti, kështu që ne duhet tu kushtojmë kujdes special, veqanarisht në ditët me diell. Me syzet Laura Amatti juve nuk ju duhet të vëndosni në mes stilit apo funksionit kur vie fjala të mbrojtja që ju nevojitet. Ato kanë një mbrojtje të plotë UVA/UVB nga rrezet e diellit.

Me një kornizë të lehtë dhe plastike,  ju do të harroni që jeni duke i veshur ato. Me këto syze ju gjithashtu do të përfitoni një kuti me një leckë për mirëmbajtje në të cilën mund ti mbani kur nuk keni nevoj ti përdorni dhe lecka do të ju ndihmoj t’i ruani ato si të reja.

Lentet e polarizuara do të ju japin një pamje të qartë të botës

Përmes syzeve Laura Amatti bota do të duket edhe me interesante. Jo vetëm që do të mbrojnë efektivisht sytë, por lentet e tyre të polarizuara do të:

 • Reduktojnë reflektimin e diellit
 • Do të shtojnë ngjyrat
 • Do të qartësojnë pamjen
Informata shtese

Paketimi përmban

 • 1x Syze dielli Laura Amatti 
 • 1x kuti Laura Amatti 
 • Lecka për pastrim

Infromacione teknike

 • Kornizë plastike
 • Dimensionet e kornizës: gjerësi 14,3cm, lartësi 5,3cm, gjatësia 14cm
 • Dimensionet e lenteve: lartësia 4,6cm, gjerësia 5,5cm
 • Distanca në mes lenteve: 1,8cm
Specifikat Teknike
Add Info Dimensionet e kornizës: gjerësi 14,3cm, lartësi 5,3cm, gjatësia 14cm

Dimensionet e lenteve: lartësia 4,6cm, gjerësia 5,5cm

Distanca në mes lenteve: 1,8cm
Material plastik

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star