Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritje -20,20%

Zbritje -20,20% - vetëm sot për 20.02.2020

vetëm sot për 20.02.2020

 
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Seti i bizhuterive Laura Amatti

Photo
Video

Seti Laura Amatti është set bizhuterie që përfshin një varëse dhe një byzylyk - aksesorë elegant që e bejnë çdo femër të duket bukur dhe të ndjehet mirë. Linja e aksesorëve Laura Amatti ju bënë të ndjeheni elegante dhe përplot vetëbesim kudo dhe kurdo që do t'i përdorni.

Seti i bizhuterive Laura Amatti
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm. Transporti: 2-3 javë.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Seti Laura Amatti është set bizhuterie që përfshin një varëse dhe një byzylyk - aksesorë elegant që e bejnë çdo femër të duket bukur dhe të ndjehet mirë. Linja e aksesorëve Laura Amatti ju bënë të ndjeheni elegante dhe përplot vetëbesim kudo dhe kurdo që do t'i përdorni.

Më shumë
Detajet e Produktit

Një varëse moderne për një dukje elegante

Me linjën e aksesorëve Laura Amatti ju gjithmonë mund të kompletoni pamjen tuaj- qoftë atë të përditshme apo edhe kur do të shijoni ndonjë mbrëmje festive. Varëse elegante, ideale për kompletimin e imazhit tuaj.

Varësja elegante Laura Amatti është krejtësisht hipoalergjenike dhe me gjatësinë e rregullueshme do të jetë gjithmonë zgjedhja juaj e duhur. Gjatësia e varëses: e rregullueshme nga 50 cm në 58 cm ndërsa e fluturës është: 3,5 cm * 2 cm

Elegancë dhe shkëlqim në një byzylyk

Ju mund ta përdorni këtë byzylyk, klasik dhe elegant, pavarësisht nga stili juaj i veshjes

Veshja e byzylykut është e lëmuar dhe përplot shkëlqim. Diametri i byzylykut është: 7 cm, lartësia: 6,5 cm, gjerësia: 3 mm, ndërsa madhësia e fluturës në byzylyk është: 2 cm * 1,2 cm

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star