Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Set thikash (8 pjesë)

Photo
Video
-22%

Ky set elegant kombinon 5 thika cilësore, të dizajnuara posaçërisht për nevojat ditore në kuzhinë. Po ashtu, seti përmban edhe gërshërë, mprehës dhe një mbajtëse për të gjithë aksesorët. Thikat janë të punuara prej çelikut inox, kanë tehe të mprehta për prerje sa më precize dhe veshje jo-ngjitëse prej titaniumi. Kanë dizajn ergonomik, me dorezë të qëndrueshme dhe që nuk rrëshqasin.

Set thikash (8 pjesë)

Çmimi i rregullt: 44,90 €


Çmimi special: 34,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Ky set elegant kombinon 5 thika cilësore, të dizajnuara posaçërisht për nevojat ditore në kuzhinë. Po ashtu, seti përmban edhe gërshërë, mprehës dhe një mbajtëse për të gjithë aksesorët. Thikat janë të punuara prej çelikut inox, kanë tehe të mprehta për prerje sa më precize dhe veshje jo-ngjitëse prej titaniumi. Kanë dizajn ergonomik, me dorezë të qëndrueshme dhe që nuk rrëshqasin.

Më shumë
Përshkrimi

Seti që kombinon thikat cilësore dhe elegante

Ky set i thikave është dizajnuar që t’i mbulojë nevojat e përditshme të gatimit. Mbajtësja akrili 360° ju mundëson që t’i mbani thikat të organizuara çdo herë dhe gati kurdo që ju duhen.

Falë materialit çelik inox, teheve të mprehta dhe dizajnit ergonomik, thikat ju mundësojnë që shpejt dhe lehtë të preni ushqimet që ju duhen.

Set thikash 8 pjesë

Çka përmban seti?

  1. Thika e shefit 20cm
  2. Thikë buke 20cm
  3. Thikë sharrë 20cm
  4. Thikë e përditshme 12.5cm
  5. Thikë e vogël 9cm
  6. Mprehës për thika
  7. Gërshërë
  8. Mbajtëse akrili 360°
Set thikash 8 pjesë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.