Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Blender 600W

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Ky blender elegant me fuqi 600W do të shndërrojë frutat apo perimet në smoothie të shijshëm e të shëndetshëm. Jo vetëm kaq, ju mund ta përdorni edhe për të përgatitur salca, lëngje, ushqim bebesh, milkshake dhe masa për supa kremoze apo ushqime tjera. Falë funksionit për thërrmimin e akullit, ju mund të përgatisni edhe kokteje për mysafirë. Ka gotë 1.5L, dy shpejtësi, funksionin turbo dhe fund me sipërfaqe jo-rrëshqitëse.

Blender 600W
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Ky blender elegant me fuqi 600W do të shndërrojë frutat apo perimet në smoothie të shijshëm e të shëndetshëm. Jo vetëm kaq, ju mund ta përdorni edhe për të përgatitur salca, lëngje, ushqim bebesh, milkshake dhe masa për supa kremoze apo ushqime tjera. Falë funksionit për thërrmimin e akullit, ju mund të përgatisni edhe kokteje për mysafirë. Ka gotë 1.5L, dy shpejtësi, funksionin turbo dhe fund me sipërfaqe jo-rrëshqitëse.

Më shumë
Përshkrimi

Shijshëm dhe shëndetshëm, me prekjen e një butoni

Zgjedhni fruta apo perime, shtoni dhe përbërësit e preferuar dhe krijoni një smoothie plot vitamina! Por ky blender praktik dhe elegant do t’ju shërbejë edhe për raste të tjera: ju mund të përgatisni salca, lëngje, ushqim për bebe, masa për akullore apo për supë, milkshake, qull për pallaqinka dhe plot receta të tjera!

Nëse doni t’i gostisni mysafirët në shtëpi, ju mund të përgatisni edhe kokteje të freskëta, falë funksionit për thërrmimin e akullit.

Gota e fuqishme 1.5 l (me shkallë matëse) dhe katër tehe të mprehta do t’ju mundësojnë të përgatisni receta të shijshme dhe të shëndetshme, me prekjen e një butoni!

Blender 600W

Pastrimi më i lehtë se kurrë

Thënë shkurt, ky blender vetë-pastrohet, duke ua bërë jetën edhe më të lehtë.

Mbushni gotën me pak ujë të ftohtë ose të vakët, shtoni pak detergjet, përziejni dhe pastaj shpërlajeni. Lini gotën të thahet mirë para përdorimit tjetër.

Blender 600W

Specifikat teknike & benefitet

 • Materiali: qelq, plastikë
 • Fuqia: 600W
 • Gotë 1.5l, me qelq të fortë
 • Katër tehe të mprehta
 • Dy shpejtësi + funksioni turbo
 • Funksioni për thërrmimin e akullit
 • Dizajn elegant dhe praktik
 • Fund me sipërfaqe anti-rrëshqitëse
 • Ngjyra: e zezë
Blender 600W

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star