Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Blender & Smoothie Maker Duomix Delimano Joy

Photo
Video
-50%

Pajisje 2në1 – blender dore dhe përgatitës për smoothie. Me opsionin »to go« ju mund ta merrni me vete kudo që shkoni. Është mjaftueshëm i fuqishëm të bluani gjithçka dhe i qetë ta përdorni në çdo kohë. Ideal për të bluar pure,përbërës supash etj. Seti përfshin: Bazën elektrike, shtesën për bluarje, thikën, gotën për përzierje me kapacitet 600ml si dhe kapakun. Fuqia: 600W.

Blender & Smoothie Maker Duomix Delimano Joy

Çmimi i regullt: 49,90 €


Çmimi Special: 24,95 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Pajisje 2në1 – blender dore dhe përgatitës për smoothie. Me opsionin »to go« ju mund ta merrni me vete kudo që shkoni. Është mjaftueshëm i fuqishëm të bluani gjithçka dhe i qetë ta përdorni në çdo kohë. Ideal për të bluar pure,përbërës supash etj. Seti përfshin: Bazën elektrike, shtesën për bluarje, thikën, gotën për përzierje me kapacitet 600ml si dhe kapakun. Fuqia: 600W.

Më shumë
Detajet e Produktit

2 në 1 – kursen kohë dhe hapësirë

Për të përgatitur ushqime të shëndetshme merr kohë dhe kerkon lloje të ndryshme të pajisjeve dhe aksesorëve të kuzhinës që krijojnë një rremujë në kuzhinë dhe zenë hapësirë të konsiderueshme të kuzhinës. Me Delimano Joy Duomix ju mund të kurseni hapësirë dhe kohë duke i kombinuar këto dy pajisje që po përdoren në shumicën e kuzhinave moderne:

  • Blender dore për pure, supa, salca, deserte frutash dhe shumë më tepër.

  • Përgatitës i smoothieve për shujta të shëndetshme, perplot vitamina dhe vlera ushqyese.

  • Ndrysho pajisjet me një lëvizje

Përmirësoni jetesën tuaj me shujta të shëndetshme

Shishja dhe kapaku i përfshirë ju mundësojnë t'i merrni smoothiet dhe shujtat tjera të shijshme me vete kudo që shkoni, shishja është BPA e pastër që mbron shendetin tuaj dhe të familjes tuaj. Kur jeni vonë, thjesht zgjedhni shpejtësinë me të shpejtë në dispozicion (“turbo”) dhe bëni shujta të shendetshme gati në vetëm disa sekonda.

  • Butoni Turbo

  • Shishe për smoothie

  • Thika e çelikut

  • Thika e çelikut me pjesen e boshtit

E lehtë dhe funksionale për perdorim

Me motorin funksional 600 W, Delimano Joy Duomix është mjatueshëm i fuqishëm për çdo nivel bluarje, por edhe mjaft e qetë që të mos i bezdis familjen apo fqinjët tuaj me më pak se 85 Db. Shkëmbimi në mes të dy funksioneve është i lehtë dhe i shpejtë me vetëm një levizje. Thika me material të kualitetit të lartë prej çeliku shpërbenë çdo ushqim ndërsa dizajni i saj mundëson përdorim të lehtë. Pasi të keni përfunduar punë më të, ju mund ti pastroni të gjitha pjesët (perveq pjesës bazë) në enëlarëse që ti keni gati kur ju nevojiten prapë.

Specifikat Teknike
Add Info 220-240V~, 50/60Hz, 600W
Material çelik inox, tritan

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star