Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Grirërse Delimano Joy

Photo
Video

Grirërsja Joy është pajisje e vogël por e fuqishme e dizajnuar të thjeshtësoj rutinën tuaj ditore në kuzhinë. Kontrolli i pulsit me një prekje funksionon me një ose dy S - thika të kthyera në harkun prej 360 ml. 2 shtesat për përzierje mundësojnë përgatitjen e llojeve të ndryshme të salcave, ndërsa baza anti-rrëshqitëse do të mbaj grirërsen në vend. Lehtë pastrohen dhe mund të lahen në enëlarëse.

Shfrytëzoni këtë lirim, shtoni kuzhinës argëtim.
Oferta vlen vetëm edhe
Grirërse Delimano Joy
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Grirërsja Joy është pajisje e vogël por e fuqishme e dizajnuar të thjeshtësoj rutinën tuaj ditore në kuzhinë. Kontrolli i pulsit me një prekje funksionon me një ose dy S - thika të kthyera në harkun prej 360 ml. 2 shtesat për përzierje mundësojnë përgatitjen e llojeve të ndryshme të salcave, ndërsa baza anti-rrëshqitëse do të mbaj grirërsen në vend. Lehtë pastrohen dhe mund të lahen në enëlarëse.

Më shumë
Detajet e Produktit

Asistent i pazëvendësueshëm në çdo kuzhinë

Me grirërsen Delimano Joy, ju do të arrini rezulultatet më të mira për grirje dhe copëtim në sekonda, me prerjen e vetëm një butoni. Pajisja all-in-one është e përsosur për:

  • Grirje

  • Copëtim

  • Përzierje

  • Ruajtjen e ushqimit

Me dy thika dhe 2 aksesorë për përzierje

4 shtojca të ndryshme që do të ju mundësojnë grirërjen e lehtë të përbërësve të zakonshëm - një asistent i pazëvëndësueshëm për përdorim të përditshëm. Grirërsja Delimano Joy është e vogël dhe i përshtatet çdo kuzhine duke ofruar rezultate të shkëlqyeshme. Me një kapacitet prej 360 ml dhe kapacitet të përgjithshëm 600 ml, ka mjaft hapësirë për të gjitha aventurat tuaja të gatimit.

  • Thika teke - e përshtatshme për grirjen e perimeve, hudhrave, erëzave, qokollatës

  • Thika e dyfishtë - e përshtatshme për arra, perime, qepë, djath

  • Aksesori për përzierje - i përshtatshëm për përzierjen e majonezit, kremit 

  • Aksesori për salca - për përzierjen e salcave të ndryshme

Shpejto përgatitjen e ushqimit

Grirërsja Delimano Joy përmban një buton të thjeshtë me prekje - thjesht shtypni atë dhe do të bëjë të gjithë punën për ju! Montim i lehtë, treguesi i nivelit për copëtim maksimal dhe pjesa kundër rrëshqitjes mundësojnë përdorim të thjeshtë dhe të sigurt, dhe kur të ketë bërë copëtimin, mund të lani tasin e plastikës në enëlarëse për t'i kursyer vetes kohë dhe mundim. Përveç kësaj, Grirërsja Delimano Joy ka një pamje elegante, klasike, kështu që është një shtesë e madhe dhe me stil për çdo kuzhinë moderne.

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Violeta

www.topshop-ks.com

24/11/2018

5
produkt i cili i duhet seciles nënë per te letesuar punen

1 Produkte